Příští domácí zápas nás čeká již tuto sobotu 11.11. v 17:00, kdy na ledě přivítáme Benátky na Jizerou. Přijďte nás podpořit! Po vítězném utkání v Kralupech nad Vltavou se vracíme na domácí led a o další body do tabulky budeme tentokrát bojovat s HC Stadion Vrchlabí. Sobotní utkání odstartuje v 17:00, tak nás přijďte v cestě za dalším vítězstvím podpořit. Domácí Baník si zatím vede opravdu dobře a z 15 odehraných zápasů má na svém kontě 14 výher. Na domácím kluzišti se ještě žádnému ze soupeřů Příbram porazit nepodařilo.

HC Stadion Vrchlabí

Našemu sobotnímu soupeři zatím náleží v tabulce 7. místo a ze čtrnácti odehraných utkání mají na svém kontě 21 bodů. Bývalý účastník Chance ligy odstartoval letošní ročník druhé ligy právě s Příbramí, která z Vrchlabí přivezl po výhře 3:6 tři body. Další utkání se už ale Vrchlabí podařilo přetvořit v bodový zisk a po třech odehraných kolech měl Stadion 5 bodů. Nejdelší vítěznou sérii mělo Vrchlabí na konci října, ale po třech vyhraných utkání narazilo na ambiciózní Tábor a ve vypjatém utkání podlehlo 1:2.

Poslední zápas odehrálo Vrchlabí na ledě Pirátů Chomutov, ale na bodový zisk se sáhnout nepodařilo. Piráti vstoupili do utkání velmi dobře a po první třetině se do kabin odcházelo za stavu 1:0. Ve druhé třetině už byli domácí produktivnější a čtyřiceti odehraných minutách vedli nad Vrchlabím 4:1. V závěrečné třetině už se ale žádné drama vytvořit nepodařilo a Piráti naopak ještě dvě branky do sítě Vrchlabí přidali.

Nejlépe bodujícím hráčem Stadionu zůstává na 14. příčce Patrik Urban, který dosud nasázel osm branek a na dvanáct přihrál.

HC Baník Příbram

Baníkovci drží aktuálně se 40 body 1. místo tabulky druhé ligy. Z patnácti odehraných zápasů se Příbrami podařilo čtrnáctkrát zvítězit a na domácím ledě drží neporazitelnost. V posledním utkání se domácí celek utkal s Kralupy nad Vltavou a vypjatém utkání nakonec zvítězil 2:3 a pokračuje tak v sérii čtyř vítězství v řadě.

Nejlépe bodujícím hráčem i nadále zůstává Josef Hasman, který s 28 body zaujímá druhou příčku hned za Tomášem Nezbedou. Doposud svým soupeřům nastřílel 17 gólů a na 11 přihrál.