Realizační týmy

Junioři

Hlavní trenér: Roman Heindl tel. 602 311 414


Asistent trenéra: Pavel Veverka


Vedoucí: Ing. Jiří Barták




Dorost

Hlavní trenér: Marek Čurilla tel. 737 367 381


Asistent trenéra: Jan chudý


Vedoucí: Luboš Lenc




9. třída

Hlavní trenér: Roman Heindl tel. 602 311 414


Asistent trenéra: Jan Chudý


Asistent trenéra: Bc. Petr Svoboda



Starší žáci A

Hlavní trenér: Marek Čurilla tel. 737 367 381


Asistent trenéra: Miroslav Bláha


Vedoucí: Václav Mareš



Starší žáci B

Hlavní trenér: Michal Dragoun tel. 605 214 806


Asistent trenéra: Václav Charvát


Asistent trenéra: Miroslav Bláha


Vedoucí: Lucie Plavcová



Mladší žáci A

Hlavní trenér: Jan Chudý tel. 724 344 995


Asistent trenéra: Karel Tecl


Vedoucí: Michaela Červenková



Mladší žáci B (5. třída)

Hlavní trenér: Bc. Petr Svoboda tel. 721 568 107


Asistent trenéra: Přemysl Mlčoch


Asistent Trenéra: Lukáš Flieger


Vedoucí: Petra Lukešová




4. třídy

Hlavní trenér: Bc. Petr Svoboda tel. 721 568 107


Asistent trenéra: Roman Heindl


Asistent trenéra: Lukáš Flieger


Vedoucí: Veronika Smetánková




3. třídy

Hlavní trenér: Tomáš Holeček tel. 602 887 021


Asistent trenéra: Ondřej Mácha


Asistent trenéra: Petr Horáček


Asistent trenéra: Karel Tecl


Asistent trenéra: Tomáš Kubík


Vedoucí: Petra Dědinová




2. třídy

Hlavní trenér: Tomáš Holeček tel. 602 887 021


Asistent trenéra: David Beneš


Asistent trenéra: Tomáš Němec


Asistent trenéra: Petr Pusch


Asistent trenéra: Jiří Komínek


Vedoucí: Petra Lukešová




1. třídy

Hlavní trenér: David Beneš tel. 777 755 499


Asistent trenéra: Martin Náprstek


Asistent trenéra: Tadeáš Pinkas


Asistent trenéra: Martin Kocman


Asistent trenéra: Tomáš Nový


Asistent trenéra: Michal Tošovský




Nábor

Hlavní trenér: Michal Šimůnek tel. 605 267 111


Asistent trenéra: Josef Řehka


Asistent trenéra: Denisa Habartová


Asistent trenéra: Petr Šlemenda


Asistent trenéra: Martin Kocman


Asistent trenéra: Tomáš Kubík


Partneři