Odveta v Kralupech nad Vltavou opět skončila vítězstvím Baníku a vítězná šňůra se pomalu zase prodlužuje. Příbramští hokejisté zavítali na led letošního nováčka soutěže se třemi vyhranými zápasy v řadě a zároveň také v roli lídra tabulky západní konference. To domácí celek byl na tom o poznání hůř. Před středečním zápasem měl za sebou tři porážky a chtěl nepříjemnou sérii zvrátit.

Utkání začalo velmi vyrovnaně a domácí se snažili o rychlé vstřelení gólu do Tichého klece. Ten však prvotní nátlak ustál a začala se projevovat kvalita příbramského celku, ale vedoucí branku se zasadit nepodařilo. To na druhé straně kluziště se však v 7. minutě slavilo a Kralupy se tak dostaly do jednobrankového vedení. Radost jim ale dlouho nevydržela, protože po třech minutách už vyrovnával Josef Hasman, který překonal domácího brankáře Sochůrka. Po úvodních dvaceti minutách byl stav utkání 1:1.

Do druhé dvacetiminutovky naskočily oba celky poněkud svižněji a vedoucí branku se zase podařilo vstřelit domácímu družstvu. Ve 25. minutě překonal Kubu Tichého Viktor Štípek, a Příbram tak musela opět dohánět. Baník si ale dokáže s jednobrankovou ztrátou vždy velmi rychle poradit a o tři minuty později už Jaroslav Chlouba slavil vyrovnávací branku.

O vítězi utkání rozhodovala až závěrečná třetina, ve které se naplno projevila síla hostujícího celku v zelenočerných dresech. Příbram byla v útočné činnosti důslednější a častěji ohrožovala Sochůrkovu svatyni. Jeho brankářské dovednosti se ale dlouho překonat nedařilo, a to až do 55. minuty, kdy se prvním gólem v Příbrami blýskl Samuel Duchan, a poslal tak Baník do vedení. Výborný výkon Příbrami pak pomohl vedení udržet i v následujícím oslabení a ze středeční předehrávky si příbramští odvezli 3 body.