Příbramští hokejisté vstoupili do venkovní série velmi dobře a z ledu Letňan si po výhře 3:4 přivezli domů cenné tři body. Zároveň si tak Příbram upevňuje první místo v tabulce západní konference!

Utkání na ledě loňského účastníka finále druhé ligy začalo velmi svižně a domácí celek se již v páté minutě dostal k rychlému vedení. Příbram se povedlo dostat se zpátky do hry a po ubráněném oslabení získala výhodu přesilové hry. Ta sice nejprve začala nešťastným vlastním gólem po chybné kombinaci, ale domácí následně museli ustát tlak hostujícího celku ve vlastním pásmu. Baník se z nepovedeného vstupu do utkání velmi rychle vzpamatoval a ve 14. minutě snížil Petr Kafka na 2:1. Letci ale převahu hostů v závěru první třetiny dokázali ustát a stav se tak po 20 odehraných minutách již nezměnil.

Do druhé třetiny už nastoupila Příbram o poznání lépe a začala udávat tempo hry. Domácí navíc museli sahat za hranici pravidel a toho dokázal ve 31. minutě využít Samuel Duchan, který dorážel vyražený kotouč do odkryté brány. Po srovnání skóre se domácím nepovedlo rozjetou Příbram zkrotit a o pouhé dvě minuty později se podařilo v předbrankovém prostoru protlačit kotouč do sítě Janu Bečvářovi, který tak navýšil na 2:3. To už ale domácí celek probralo a o minutu později se Sklenářovi podařilo srovnat skóre utkání na 3:3. Ve zbývajícím čase druhé periody se naplno projevovala síla Baníku, ale ani pěkné šance nepřinesly další branku.

Závěrečných 20 minut už na ledě naplno dominovala Příbram a svého soupeře přehrála na počet střel 3:15. Domácí se marně snažili držet s Baníkem krok a po těžce odbráněných deseti minutách neustáli pokračující tlak, který využil Lukáš Bednařík a poslal tak Příbram opět do vedení. Zbývající čas už si příbramští dokázali velmi dobře pohlídat, a navíc nepřestávali ohrožovat branku domácích. Letci nakonec sáhli po riskantní hře bez brankáře, ale žádnou nebezpečnou šanci si nedokázali vypracovat a Příbram tak potvrdila roli favorita a mohla slavit první vítězství čtyřzápasové venkovní série.