O další body budeme bojovat na lědě Ústí nad Labem, které aktuálně se dvanácti body drží jedenácté místo v tabulce a na Kobru Praha ztrácí pouhý bod. Baník se po své první porážce přesunul na třetí místo tabulky a v Ústí bude chtít bodovat. V minulé sezoně jsme se s Ústím potkali čtyřikrát a lepší bilanci má celek ze severu, ktrerý dokázal ve třech utkáních zvítězit.

K prvnímu zápasu se Slovanem došlo na příbramském ledě a domácí celek zvítězil suvéréně 4:0. Na severu se ale Baníku už tolik nedařilo a v odvetném utkání jen těsně podlehl Ústí 3:2. Vzhledem k dobrým výsledkům se oba celky setkaly ještě v nadstavbové části skupiny vítězů a ze dvou zápasů vyšel lépe Slovan, který si na své konto připsal celkem 5 bodů. V letošní sezoně se Slovanu zatím příliš nedaří a v posledních třech zápasech nezískal ani jeden bod. Na domácím ledě podlehl Vrchlabí vysoko 1:5 a lepší zápas neodehrál ani v Chomutově, kde prohrál 5:2. Baník bude chtít najet zpět na vítěznou vlnu, tak nás přijeďte podpořit!