Fantastický výkon domácího celku proti HC Tábor se nepodařilo zopakovat a Letňany braly v Příbrami plný počet bodů. Sobotní klání mezi Příbramí a Letňany nabídlo zajímavý hokejový duel, který ale od začátku hrál do karet hostům. Baníkem otřásla hlavně velmi brzy inkasovaná branka, která přišla hned po úvodní buly. Hosté navíc měli v zakončení velkou dávku štěstí, a i přes minimum střel dokázali celé utkání vést.

První třetina nezačala pro domácí tým vůbec optimálně. Sotva se totiž stihli diváci usadit, hosté už slavili první branku. Ta přišla z hokejky Pavla Mrni pouhých 24 sekund od zahajovací buly, který využil společně s Korčákem únik dva na jednoho. Pro Příbram to ale nebyla dostatečná rána a o čtyři minuty později se z obdobné akce prosadil Štěpán Turek. Příbramští se ale postupně oklepali a diváci mohli sledovat i několik šancí před brankou hostů. Hráči Baníku se i přes výraznou střeleckou převahu nedokázali prosadit a v samostatném úniku si navíc Pavel Mrňa připsal druhý gólový zářez. Tříbranková ztráta vydržela ale pouhých 20 vteřin, než se v pěkné akci ocitl Bednařík, který přihrál Hasmanovi a ten dělovou ránou překonal bezmocného Němečka v bráně. Ve zbývajícím čase úvodí periody si už ale další akce Baníku dokázali Letci pohlídat a do kabin se odcházelo za stavu 1:3.

Druhá třetina už nabídla vyrovnanější hru a domácí tvrdě bojovali o vstřelení kontaktního gólu. Ten přišel v úvodních minutách z hokejky Tadeáše Pinkase, který tečoval kotouč vyslaný Josefem Hasmanem. Radost ze snížení ale vydržela pouze do půlky zápasu, protože hosté dokázali opět navýšit. Stíhací souboj ale pokračoval a ve 35. minutě si v samostatném úniku poradil s gólmanem hostů Josef Hasman. Střelecky aktivní Baník se hnal za vytouženým vyrovnáním, ale hosté měli v zápase více štěstí. Ve 39. minutě se totiž prosadil Matěj Korčák, a Příbram se tak znovu ocitla v nepříznivé situaci s dvoubrankovou ztrátou.

Závěrečných dvacet minut se pak domácí snažili co nejrychleji snížit. Obrana hostů ale pevně hájila vedení a nedávala příbramským hráčům příliš prostoru. I přesto ale Příbram pokračovala ve střelecké dominanci, ale vytoužená branka se nedostavila. Baníku tak nezbylo nic jiného než zkusit hru v šesti, ale ani riskantní tah nepřinesl požadovaný efekt a po gólu do prázdné branky podlehli domácí Letňanům 3:6.