18:30
26. říjen
Kralupy Příbram
18:00

A-tým příbramského dorostu pokračoval v CCM lize i tento týden. Páteční utkání v Karlových Varech ale hostujícímu Baníku body nepřineslo. Bodový zisk se nezdařil ani na domácím ledě proti Ústí nad Labem.

Utkání na ledě Karlových Varů působilo v prvních minutách vyrovnaným dojmem. Skóre zápasu otevíral až ve 13. minutě domácí Milan Vaňourek. Hostující Baník si ale nedokázal pro svého soupeře přichystat rychlou odpověď a po dvaceti odehraných minutách vedli domácí 1:0. Druhá třetina začala lépe pro domácí Karlovy Vary a po 27 vteřinách se ve vlastním oslabení prosadil Lukáš Pech. Tentokrát se ale Baníku podařilo najít recept na úpravu skóre. O minutu později totiž snižoval na 2:1 Karel Domin. Štěstí ale opět stálo na straně domácích a v čase 26:55 zajistil svému týmu dvoubrankové vedení Josef Postl.

Baník ve třetí třetině dobře vzdoroval snažil se zdramatizovat nepříznivý vývoj utkání. Domácí celek byl ale opět střelecky úspěšnější a v 50. minutě navýšil na 4:1 Damián Franc. Střeleckou listinu pak o necelou minutu později uzavřel Milan Vaňourek, a Příbram se tak vracela domů s porážkou 5:1.

Branky a nahrávky: 13. Vaňourek (Benda, Pech), 21. Pech, 27. Postl (Krček, Franc), 50. Franc (Krček), 51. Vaňourek (Malone, Hruška) – 22. Domin

HC Energie Karlovy Vary: O. Maňák (L. Kalčík) — A. Chlapovič, M. Pavlis, J. Postl, Š. Haak, A. Benda, K. Balbyshkin — L. Pech, L. Mensator, T. Malone, J. Staněk, M. Vaňourek, J. Kubát, D. Franc, D. Krček, J. Hruška

HC Baník Příbram: M. Švarc (M. Brož) — M. Škroud, K. Domin, D. Křesťan, E. Mareš, F. Dostál, D. Malík — F. Lukšan, J. Synek, M. Pavelák, J. Řanda, D. Werner, T. Dostál, T. Tvrdík, A. Jalovecký, J. Stöhr, V. Želivský

Nedělní zápas na domácím ledě začal Baníku o poznání lépe. Domácí celek se proti Slovanu dostal do vedení hned v 6. minutě po střele Adama Jaloveckého. Ústečtí si ale dokázali připravit rychlou šanci na srovnání skóre a ve 12. minutě bylo gólem Jana Šafařovského srovnáno na 1:1 Příbramským se ale nabídla možnost pětiminutové přesilové hry, které dokázal ve 20. minutě využít František Lukšan. I druhá třetina začala lépe pro domácí Baník. Ve 27.minutě navýšil na 3:1 Vojtěch Želivský a domácí diktovali tempo hry. V čase 30:41 se ale podařilo hostům částečně vrátit do zápasu díky brance Richarda Hodka. S notnou dávkou štěstí se pak podařilo skórovat Jakubovi Císařovskému a skóre utkání bylo srovnáno na 3:3.

Štěstí se nakonec po vyrovnané třetí třetině přiklonilo na stranu Slovanu, když pouhých 18. vteřin před závěrečnou sirénou rozvlnil příbramskou síť Marek Spálenka a o několik vteřin později ještě do prázdné branky potvrdil Jan Šafář.

Branky a nahrávky: 6. Jalovecký (Želivský), 20. Lukšan (Pavelák, Křesťan), 27. Želivský (Werner, Pavelák) – 12. Šafařovský (Zikmund), 31. Hodek (Šafařovský, Cimrman), 35. Císařovský (Svoboda, Chlouda), 60. Spálenka (Dvořák), 60. Šafařovský (Loukota)

HC Baník Příbram: M. Švarc (V. Bláha) — K. Domin, D. Křesťan, D. Malík, F. Dostál, M. Škroud, T. Skalický — A. Jalovecký, J. Synek, T. Mlčoch, M. Pavelák, J. Řanda, D. Werner, T. Dostál, T. Tvrdík, F. Lukšan, J. Stöhr, V. Želivský

HC Slovan Ústí nad Labem: V. Ortová (M. Hruška) — M. Loukota, L. Chlouda, R. Šorf, V. Dvořák, M. Spálenka, M. Maršálek — J. Císařovský, R. Hodek, S. Horyna, A. Svoboda, M. Zikmund, M. Cimrman, V. Řezníček, J. Šafařovský, M. Smetana