Příbram má dnes šanci srovnat sérii play-off s Táborem. Důležitý zápas odstartuje Baník v 18:30 a my pevně věříme, že se podaří na domácím ledě zapsat potřebnou výhru před středečním utkání v Táboře. V prvním kole si totiž Příbram odvezla porážku 5:2 a ačkoliv s Táborem dokázala držet krok, četnost individuálních chyb dokázal domácí celek vždy pohotově potrestat. Příbramští by si tak do dnešního zápasu měli přinést hlavně chladnou hlavu a nezmatkovat v klíčových situacích.

V prvním zápase také mohli diváci vidět tvrdou hru z obou stran. Příbram oproti základní části výrazně přitvrdila, ale potřebný efekt to proti Táboru nepřineslo. Po vyrovnaném úvodu se Kohouti dostali do sedla a po prvních dvaceti minutách drželi vedení 3:0 a to se ve vyhroceném utkání play-off vždy špatně otáčí. Příbramští se ale nezalekli a snížili na 3:1 a zamknuli Tábor v jejich obraně. Množství šancí se ale nepodařilo přetavit ve snížení na 3:2 a Tábor opět odskočil na 5:1 a zápas tím tak v podstatě rozhodl. Třetí třetina opět nabídla snahu Baníku o zvrat v utkání a podařilo se snížit vedení Tábora na 5:2. Následně sudí pro hosty nařídil trestné střílení, ale Ladislav Gengel nedokázal překonat Davida Gábu a naděje na drama v závěru utkání definitivně pohasla.