Příbramští hokejisté pokračují ve venkovní sérii a o body budou tentokrát bojovat na ledě HC Děčín. Utkání startuje v sobotu 2.12. v 18:00. Podaří se nám medvědy obrat znovu o body?

HC Děčín

Medvědi si v letošní sezoně nevedou vůbec špatně a po 19. odehraných zápasech jim se 38 body náleží páté místo tabulky. V posledních zápasech se navíc Děčínu podařilo obrat o dva body Piráty Chomutov a naplno se pak podařilo bodovat v Kralupech nad Vltavou, odkud si medvědi odvezli výhru 1:2. Lídrem kanadského bodování je zkušený Tomáš Nezbeda, který svůj tým táhne kupředu a právem mu tak náleží první příčka tabulky západní konference. Výborně je na tom ale i obránce Vladimír Brož, který je za Danielem Krejčím druhým nejlepším obráncem konference.

HC Baník Příbram

Lídr tabulky západní konference má za sebou těžké utkání na ledě Pirátů Chomutov, které navíc skončilo porážkou 5:1. Pro Příbram to tak byla teprve druhá prohra v sezoně, ale díky výborné formě si stále drží první místo. Baník navíc už v letošní sezoně Děčín porazil 6:3 a svůj výsledek bude chtít zopakovat i v roli hostů. Příbramští hokejisté si v kanadském bodování stále drží vysoké příčky. Na druhém místě je pořád zkušený forvard Petr Kafka a v závěsu za ním je talentovaný Josef Hasman.