Petře, v klubu působíš již druhým rokem na pozici šéftrenéra, co v klubu hodnotíš pozitivně a co negativně?

Osobně si myslím, že se nám daří budovat silnou organizaci pro mládež, která velice úzce spolupracuje se základní školou. Máme silnou profesionální trenérskou strukturu, která je stěžejní pro kvalitní fungování klubu. Určitě za zmínku stojí i výborné zázemí, které je v rámci naší konkurence opravdu nadstandartní. Děti mají již od 1. třídy vlastní kabiny a možnost bezplatně využívat střelnici. K dispozici je i rozcvičovna a pro starší kategorie i prostor VIP místnosti k videorozborům z utkáních. Jediné, co nám zatím chybí je absence venkovního hřiště v areálu zimního stadionu.

Hokejová sezona vrcholí ve všech kategoriích. Jak jste spokojen s výsledky příbramské mládeže?

S dosavadními výsledky jsme nadmíru spokojeni. Za zmínku určitě stojí 7. třída, která se probojovala do nadstavbové části soutěže, a i v ní si zatím vede velmi dobře. Nesmíme opomenout ani 5. třídu, která vedle svazové soutěže bude bojovat o třetí místo v Neratovickém poháru. Radost nám ale dělají i kategorie, které hrají minihokej. Musím říct, že u nich jsme velmi spokojeni s přístupem jak dětí, tak i rodičů.

Z mládeže je asi aktuálně nejúspěšnější dorost. Jaké jsou v této kategorii ambice?

Dorost je u nás v letošní sezoně velká priorita. Klukům se výborně daří, s náskokem šesti bodů si drží první místo a pevně věříme, že se jim podaří probojovat do finálové čtyřky. Případný postup do vyšší soutěže je klíčový pro posun dorost-juniorka-A-tým.

Aktivně jako hráč působíš v příbramském B-týmu, nicméně v letošní sezoně si odehrál i celou nadstavbu druhé ligy za A-tým. Jak si se svými výkony spokojený?

Vážím si každé příležitosti, kdy můžu za Áčko naskočit. Jsou to pro mě cenné zkušenosti, které mohu přenést i do B-týmu. Jsem velmi rád, že se oběma týmům velmi daří, v Béčku se teď chystáme na víkendové finále krajské soutěže s TNP Praha, které odstartuje v sobotu od 17:00 na domácím ledě. Zároveň bych chtěl také fanoušky pozvat na první zápas play-off A-týmu, který bude v úterý 12.3. od 18:30 bojovat s Vrchlabím.