Zpráva
Týden hokeje v HC Příbram
19.09.2018 |

Ve středu 19.9.2018 se od 17 hodin konala akce Pojď hrát hokej na zimním stadionu v Příbrami. Celou tuto akci navštívilo 19 dětí, z nichž se zaregistrovalo 17.

Po úvodní registraci proběhla ve VIP místnosti krátká prezentace, kde bylo rodičům vysvětleno, co vše hokej obsahuje, s důrazem na jeho nízkou finanční náročnost. Dále proběhlo představení hokejového klubu, jeho fungování, přístup k výchově dětí a prezentace nejen tréninku, ale i výstroje a bezpečnostních prvků (výstroje).

Děti si pod dohledem našich trenérů vyzkoušely, mnohdy poprvé, své první krůčky na ledě a ti zkušenější bruslaři, jaké to je být hokejistou. Věříme, že jsme dětem přiblížili bruslení a hokej jako takový formou her a soutěží a tuto akci si všechny děti užily.

Za náš klub velká spokojenost, nejen s výsledkem akce, ale i s přípravou a podporou ČSLH.

Fotografie naleznete zde:

Generální partner Všichni partneři