18. kolo , 14. ledna 2017, HC Rytíři Vlašim - HC Příbram

HC Rytíři Vlašim

3:2

HC Příbram

Bohužel v samém úvodu utkání jsme šli po faulu do oslabení a Vlašim obléhala naši branku. Díky bezchybnému výkonu brankaře Vávry jsme šli do kabin za vyrovnaného stavu 0:0.Hned na začátku druhé třetiny se nám nabídla šance, kdy po Holánkově nedorozumění s obránci v rozehrávce mířil puk do prázdné branky. Vlašimský golman však skokem stačil puk vytěsnit a napravit svoji chybu. První branka padla až ve 23 minutě kdy nahrávku zpoza brány využil Kucharčík. Naši borci však rychle odpověděli a to brankou Máchy, který bekhendem prostřelil Holánka. Po vstřelené brance naše mužstvo ožilo a vytvořilo si pár slibných šancí. V polovině druhé třetiny však přišla řada vyloučení na naší straně. Soupeř nás tlačil, ale nedařilo se mu vstřelit branku ani při přesilovce pět na tři. Až v samém závěru třetiny se prosadila Vlašim i brankově. Do třetí třetiny jsme šli s odhodláním výsledek otočit. Po herní stránce to byla nejlepší část hry. Bohužel naše šance kryl připravený Holánek. Naopak ve 46 minutě se prosadili domácí kdy střelu od modré nešťastně srazil Chudý do protipohybu našeho golmana a hosté dopravili puk do odkryté branky. Šanci na zvrat vykřesal ještě ve 49 minutě Chudý, jehož dělovku od modré tečoval domácí obránce do vlastní sítě. V samotném závěru utkání jsme přistoupili ke hře bez brankaře. Bohužel z ledu soupeře jsme nevezli ani bod.