Ani nepříjemný soupeř nás ve středečním utkání nedokázal obrat o body a rozjetý vítězný vlak Příbrami pokračuje. V Chebu si příbramští hokejisté připsali celkem devět branek a díky lepšímu skóre se po krátké pauze vrátili na první místo tabulky západní skupiny druhé ligy.

První třetina začala pomalým tempem a diváci tak na obou stranách hřiště příliš šancí neviděli. Do pozoru však v čase 1:59 postavil Koláře příbramský kanonýr Petr Kafka, který z bezprostřední blízkosti zkusil protlačit kotouč za záda domácího brankáře. Hostující celek, ale na branku nemusel čekat příliš dlouho, protože v čase 4:33 se v přesilové hře prosadil Ondřej Havlín a otevřel tak skóre zápasu. Jednobrankové vedení ale nevydrželo ani dvě minuty a po parádní střele Tomáše Rajgla se opět radovala Příbram, který svým prvním gólem v příbramském dresu navýšil na 0:2. Cheb následně získal výhodu v podobě přesilovky, ale Dominik Šorf případné střelecké pokusy s přehledem zlikvidoval a v 11. minutě navíc po úniku Petra Kafky navýšila Příbram na 0:3. Domácí celek si do konce první třetiny zahrál ještě jednu přesilovku, která přinesla sice více střel na Šorfovu bránu, ale ten brankoviště pevně uhájil udržel tak třígólové vedení.

Druhá dvacetiminutovka začala o trochu lépe a domácí se dostali k několika šancím, které ale Dominik Šorf s přehledem zlikvidoval. Šanci na přidání čtvrté branky přinesla další přesilová hra hostů, kteří si během dvou minut dokázali vypracovat několik šancí, ale kotouč se do brány podařilo dostat až po čtyřech vteřinách od ukončení trestu Vašíčka., který sotva stihl dojet na pomoc svým spoluhráčů. Špatná kázeň domácího celku pokračovala a Příbram tentokrát dokázala přesilovku využít na sto procent. Celou akci Baníku založil obránce Daniel Krejčí nahrávkou na Gengela a ten ve volném prostoru našel Kafku, který prostřelil Koláře a navýšil na 0:5. To se však nelíbilo hrajícímu trenérovi Skuhravému, který z nepochopitelným důvodů mimo hru poslal zákeřným faulem Davida Zdeňka předčasně do kabiny a odměnou za tento zákrok mu bylo vyloučení na dvě minuty a gól Ondřeje Havlína, který z prostoru mezi kruhy rozvlnil kotoučem Kolářovu síť. Početní výhoda hostů ale pokračovala po faulu Kvasničky a tentokrát se po úniku radovali domácí, kteří kosmeticky upravili stav utkání na 1:6. Radost však vydržela 13 vteřin a Baník po střele Daniela Krejčího přidal již sedmou branku v utkání. V závěru druhé periody se ještě mohl na gólovou listinu zapsat Ladislav Gengel, ale domácí gólman ho dobře vychytal a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:7.

Hned na úvodu závěrečné dvacetiminutovky naskočil do branky Kašpar, ale změna gólmana již v utkání nemohla nic změnit. Domácí celek sice dokázal využít následné přesilovky a snížil na 2:7, ale o pět minut později opět prosadili hosté a Josef Hasman navýšil na 2:8. Zákeřná hra domácích přinesla Baníku další šanci v přesilové hře a ani tentokrát se ji nepodařilo Chebu ubránit. Autorem poslední příbramské branky byl Ladislav Gengel. V samotném závěru utkání se přeci jen ještě dokázal Cheb zvednout a v čase 59:20 snížil Stejskal na 3:9. Příbram si tak na své konto připsala 7 výhru v řadě a neporazitelnost bude hájit již tuto sobotu v dalekém Hronově.