V neděli 10. 12. 2023 se v Milevsku konal první ročník turnaje 1.tříd, který se stal pro malé příbramské hokejisty premiérou na ledě v dresu Baníku. Dalšími účastníky turnaje byl domácí HC Milevsko a HC Tábor. Po dohodě všech týmů byl zvolen hrací systém A,B, při kterém každý tým odehrál dva zápasy 3x15 minut. Mladí horníci sehráli svůj první zápas proti HC Tábor, a to v poměru 6:4 a 3:4. Během tohoto zápasu jsme mohli na ledě cítit týmového ducha a velkou bojovnost, kterou mladí horníci předvedli i v druhém utkání proti domácímu celku HC Milevska. Toto utkání skončilo v poměru 22:8 a 12:4. Během celého turnaje byla milevským stadionem slyšet hlasitá podpora našich rodičů, kteří hnali malé bojovníky kupředu.
Děkujeme všem asistentům, vedoucím a celé naší kabině 1. tříd.