Na ledě HC Wikov Hronov se překvapení nekonalo, Příbram potvrdila roli favorita. V sobotním klání mezi prvním a posledním týmem tabulky nečekali diváci nějaké větší překvapení. Domácí Hronov totiž nevstoupil do letošního ročníky správnou bruslí a trápí se se třemi body na dně tabulky západní konference. Baník měl vstup do sezony o poznání lepší a nyní už jako jediný tým v celé druhé lize drží neporazitelnost.

Hned od úvodní buly sobotního utkání bylo jasně vidět, který tým bude mít v zápase navrch. Příbram ale narazila na výborně chytajícího brankáře Tichého a ten v první třetině z 23 střeleckých pokusů lovil kotouč za svými zády pouze jednou a to v 18. minutě po úniku Lukáše Bednaříka ve vlastním oslabení. Na druhé straně kluziště se domácím nepodařilo vyvinout patřičnou aktivitu a tak musel Jiroušek likvidovat pouze 5 střeleckých pokusů Hronova. První třetina tedy gólovou nadílku nepřinesla a do kabin se tak odcházelo za stavu 0:1 ve prospěch Příbrami.

Prostřední perioda nabídla mírné zlepšení a domácím se podařilo drobně zlepšit svou hru. Slibně rozehraná druhá třetina domácím vytoužené srovnání nepřinesla a v závěrečných minutách se nejprve trefil Hasman a o necelé dvě minuty později i Kolda. Hosté tak před sirénou oznamující odchod do kabin dokázali navýšit na 0:3 a značně tak ztížili možnost návratu do utkání domácímu celku.

V závěrečné třetině se opět dařilo Příbrami tlačit na svého soupeře, ale Brankář Tichý likvidoval střelecké pokusy a pevně držel svůj tým v naději na zdramatizování vývoje utkání. Šance si ale spíše vytvářel Baník a v 52. minutě přidal čtvrtou branku Tomáš Furch. Hronovští se ale nepřestali snažit a o 59. vteřin později se mohli zaradovat z jediné branky v utkání. Ke slovu přišla výhoda v podobě přesilové hry a trenér domácích sáhl i po odvolání gólmana, které ale potřebný efekt nepřineslo a gólem Matěje Koldy do prázdné brány se tak uzavřelo skóre zápasu na 1:5.