V sobotu 7.10. od 17:00 přivítáme na domácím ledě HC Děčín, který v minulé sezoně ukončil naši vítěznou šňůru na příbramském ledě výhrou 2:5. Za odvetným duelem vyrazil Baník do dalekého Děčína 26.11. a na ledě hostů vybojoval v těžkém zápase tři body po výhře 3:5. Medvědi se v průběhu sezony od Příbrami bodově velmi oddělili a v nadstavbové části hráli ve skupině B a tak k dalšímu vzájemnému duelu nedošlo.

Příbram od startu letošního ročníku předvádí velmi sympatické výkony a bude chtít udržet vítěznou šňůru co nejdéle. Hostující celek vstoupil do letošní sezony porážkou 0:4 s Táborem a na první body si tak musel počkat do dalšího kola, kdy na ledě Ústí nad Labem oslavil výhru 6:4. Medvědům ale formu ukončil favorizovaný Chomutov, který si na ledě Děčína zastřílel a zvítězil poměrem 4:8. Poslední zápas si náš soupeř připsal výhru s nováčkem soutěže. Ve vypjatém utkání zvítězil 2:1 nad týmem z Kralup nad Vltavou.

Poslední zápas:

HC Baník Příbram vs Piráti Chomutov - 4:3

Domácí: 3" Havlín (Saňa, Kolda), 23" Bečvář (Hasman, Kolda), 30" Pinkas (Kolda, Saňa), 55" Havlín (Dragoun, Jiroušek)

Hosté: 1" Seemann (Eret), 25"Lukeš (Svoboda, Seemann), 58" Svoboda (Havel)

HC Děčín vs HK Kralupy nad Vltavou - 2:1

Domácí: 10. Faigl (Nezbeda, Tůma), 38. Sýkora (Parshakov, Kaltenböck)

Hosté: 32. Kellerstein