Příbramští hokejisté budou dnes bojovat o body s nováčkem soutěže, tentokrát v roli hostů. Zápas s Kralupy nad Vltavou odstartuje v 18:30 a Baník bude chtít pokračovat na vítězné vlně i v druhé půlce základní části. Naposledy se oba týmy utkaly na příbramském ledě 28.10. a domácí celek vybojoval výhru 4:2.

Rekapitaluce 11. kola

Skóre utkání 11. kola druhé ligy otevřel nejprve David Zdeněk a do kabin se po první třetině odcházelo za stavu 1:0. Hosté se ale ve 27. minutě střelou Bezoušky dostali k vyrovnávací brance a pokusili si i o získání vedení. Vyrovnaný stav, ale na výsledkové tabuli svítil pouhé tři minuty a po gólu Matěje Koldy musely Kralupy opět dotahovat jednobrankové manko.

V závěrečné periodě se ale v druhé minutě podařilo hostujícímu celku opět vyrovnat a Kralupy tak mohly konec utkání ještě zdramatizovat. Odpověď na vyrovnácí branku přišla po necelých dvou minutách z hole Josefa Hasmana a o dalších 119 vteřin později navýšil na 4:2 ještě Ladislav Gengel. Rychlé góly Příbrami tak zajistily plný bodový zisk a zároveň desátou výhru v řadě.