Příbramský dorost má za sebou dva venkovní zápasy v řadě a připisuje si celkem pět bodů do tabulky.

V prvním utkání čekala na oba týmy gólová přestřelka, kterou nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Jako první se gólově prosadil Vojtěch Vogeltanz, který z výborné pozice napálil kotouč do odkryté sítě. Domácí si ale pro příbramské připravili rychlou odpověď a po necelé minutě srovnal na 1:1 Tomáš Šíma. Brankář Příbrami sice zvládl zastavit samostatný únik jednoho z hráčů soupeře, ale následnou dorážku už zlikvidovat nedokázal. Baník ale v 9. minutě získal zpátky jednobrankové vedení, když se k nešťastně odraženému kotouči dostal Matyáš Pavelák, který z bezprostřední blízkosti protlačil puk do sítě. O pár minut později ještě vedení Baníku navýšil obránce Jan Bednář, který tvrdou ranou zpoza kruhu propálil Semoráda. Domácí se však odmítali vzdát a po vyloučení Michala Simona stáhl Jiří Melka vedení Baníku na 2:3. Ani to ale nebylo definitivní skóre první třetiny. Domácím se totiž podařilo o několik desítek vteřin znovu vyrovnat. Tentokrát se střelecky prosadil Marek Šíma. Vyrovnaný stav ale po třech minutách ukončil Marek Bajer, který uzavřel skóre první třetiny na 3:4.

Úvod druhé periody střídala vyloučení na obou stranách a na gól se muselo čekat až do 32. minuty, kdy využil přesilovky 5 na 4 Vojtěch Vogeltanz. Domácí ale drželi s Příbramí krok a po vyloučení Marka Bajera snížil na 4:5 Tomáš Novák. Příbramští ale svému soupeři dokázali znovu odskočit na rozdíl dvou branek. Ve 39. minutě se totiž prosadil Tobias Kvasnička, kterému se podařilo střelou od modré čáry zaskočit domácího gólmana.

V závěrečné třetině to na ledě opravdu vřelo a hned několik hráčů z obou týmu zavítalo na trestnou lavici. Domácí se ke kontaktnímu gólu dostali až v 52. minutě po gólu Filipa Hlavsy, a mohli se tak pokusit o závěrečné drama. To se nakonec domácímu celku podařilo a po vyrovnání Adama Turečka v 55. minutě následovalo prodloužení. To ale branku nepřineslo, a o vítězství tak rozhodovaly až samostatné nájezdy, ve kterých byla Příbram úspěšnější.

Nedělní utkání na ledě Třemošné nabídlo o poznání méně branek. Jako první se v utkání prosadil David Pikous, který poslal svůj tým do vedení 0:1. Na druhou branku v zápase si museli ale oba celky počkat. Ve 35. minutě přidal na své konto druhou branku opět David Pikous, ale domácí dokázali do několika vteřin odpovědět. O snížení se postaral Václav Pitter, a domácí se tak mohli pokusit ve třetí třetině o vyrovnání. V závěrečné třetině se ale podařilo Baníku opět odskočit o dva góly, když se potřetí v zápase prosadil David Pikous. Domácím se sice podařilo ještě v 57. minutě snížit na 2:3, ale prodloužení se vybojovat nepodařilo.