Příbramští hokejisté udolali Hronov až v samostatných nájezdech. Soupeř ze dna tabulky totiž překvapil svým výkonem a v první třetině se dostal do rychlého vedení. Baník se sice rychle vzpamatoval a v závěru utkání sahal po třech bodech. Šanci na plné vítězství ale Hronov pohřbil pouhou minutu před koncem, a následovalo tak prodloužení, které Příbram navíc hrála v početní nevýhodě. Ani to však o vítězi nerozhodlo a v následných samostatných nájezdech se po dlouhém čekaní nakonec podařilo Lukáši Bednaříkovi překonat Jakuba Tichého, a Příbrami tak putují dva body do tabulky.

První třetina začala lépe pro hostující celek a po pěti minutách už vedl 0:3. Příbramští hokejisté se však z ledové sprchy dokázali rychle vzpamatovat a začali stále více tlačit na svého soupeře. Ten ale až do desáté minuty odolával tlaku Příbrami a brankář Jakub Tichý, kterého domácí fanoušci mohli v letošní sezoně vidět i v dresu Příbrami, odolával nebezpečným střelám příbramských hráčů. V čase 10:04 se ale do úniku dostal kapitán Petr Kafka a tvrdou ranou rozvlnil síť hostujícího celku. Příbram byla i nadále v útoku hodně aktivní a zasypávala svého soupeře množstvím střel, které ale za brankovou čarou neskončily, a po první třetině tak domácí prohrávali 1:3.

Druhá perioda pokračovala opět bruslivou a útočnou hrou. První se však do šance dostali hosté, ale Marat Murtazin nestačil na Dominika Šorfa, který se v bráně výborně přesunul, a tak zhatil Murtazinovi nebezpečnou akci. O minutu později se ale mohli zaradovat domácí fanoušci, protože se ke kotouči v dobré pozici dostal opět Petr Kafka a střílenou přihrávkou našel v předbrankovém prostotoru Matěje Koldu, který bezchybně doklepl kotouč do odkryté brány. Příbram byla i nadále aktivnější a sahala po vyrovnávací brance, kterou měl na hokejce Jaroslav Chlouba, ale jeho střelecký pokus zastavila branková konstrukce. Ve 34. minutě se ale Hronovu povedlo vyhodit puk z obranného pásma přímo na Alexeie Trandina, který mířil Šorfovi mezi betony, ale jeho střelu brankář dokázal vyrazit, nicméně s následující dorážkou si už poradit nedokázal, a Hronov tak odskočil na 2:4. Velmi důležitá branka domácího týmu však přišla o pouhou minutu později, kdy se po nahození od modré dostal ke kotouči Petr Kafka, který překonal přesouvajícho se gólmana hostů. Po druhé dvacetiminutovce se tak odcházelo do kabin za stavu 3:4.

Závěrečná třetina začala pokračující přesilovou hrou hostů, kteří ji dokázali využít a odskočili Příbrami opět o dvě branky. Dvougólové manko se však podařilo rychle stáhnout, když se v dobré pozici před brankou ocitl Matěj Kolda a dorazil odražený kotouč vyslaný od modré čáry. Domácí celek lapal po vyrovnání a tentokrát se to už podařilo, kdy po dobrém úniku do útočného pásma doklepl do branky vyražený kotouč Petr Kafka. Velmi důležitý gól pak v 56. minutě vstřelil Petr Josefus, a tak Příbram zápas krátce před koncem otočila. Jednobrankové vedení vydrželo až do závěrečné minuty, kdy Hronov protlačil puk do brány Dominika Šorfa, a následovalo tak prodloužení.

V prodloužení musela Příbram ustát početní výhodu soupeře a dařilo se jí podnikat i nebezpečné výpady na branku hostů. Oba brankáři ale dokázali případné střelecké pokusy zlikvidovat a o vítězi se rozhodovalo až v samostatných nájezdech. Ty se protáhly až do 11. série, kdy jako první našel gólový recept Lukáš Bednařík a Dominik Šorf překazil výborným zákrokem šanci hostů na další pokračování.