Obrovský úspěch v kariéře získal teprve devatenáctiletý Pavel Čajan, mladý brankář podepsal kontrakt s Clevelandem, farmou NHL týmu Columbus Blue Jackets. Pavel svou kariéru odstartoval u HC Příbram, kde působil až do starších žáků odkud se následně přesunul do Liberce, několikrát dokonce oblékl i reprezentační dres, ale většinu času zastával post brankářské dvojky a neprošel draftem NHL. Úspěch mu ale přinesl uplynulý ročník strávený v Ontario Hockey League, kde za tým Kitchener Rangers předvedl parádní výkony ve 44 zápasech základní části a následně v 9 utkáních play off. V zápase proti Owen Soundu předvedl neuvěřitelných 65 zákroků a dostal se i do all-star týmu týdne kanadských juniorských soutěží.

V průběhu sezony ohromil svými výkony a v zápětí tak obdržel pozvánku na development kemp Columbusu, kde mimo jiné působí i vedle Davida Jiříčka. Ještě v průběhu kempu podepsal smlouvu s farmou v Clevelandu, který působí v prestižní AHL. Pavle přejeme ti hodně úspěchů.

Zdroj foto Hokej.CZ