Dnes čeká Příbram další těžká zkouška. Na domácím ledě totiž od 18:30 přivítáme HC Tábor, který neskrývá své dlouholeté postupové ambice a díky dobrým výsledkům si zatím drží druhou příčku tabulky. Mezi oba dnešními soupeři je osmibodový rozdíl a Příbram zatím na přemožení Tábora v letošní sezoně čeká.

HC Tábor

Kohouti v letošní sezoně zatím předvádí dobré a stabilní výkony. Z doposud 32 odehraných zápasů si dokázali připsat už 78 bodů a neustále šlapou na paty lídrovi z Chomutova. Tábor stejně jako v minulých sezonách pomýšlí na postup do vyšší soutěže a sází především na zkušené hráče. Nejlépe je na tom v kanadském bodování útočník Jan Milfait, který má na svém kontě 10 gólů a 23 asistencí.

Poslední zápas se ale Táboru příliš nevydařil. V páteční předehrávce před Utkáním hvězd zavítali táborští na led Děčína. Medvědi se ale favorita zápasu nezalekli a v dramatickém souboji si nakonec po výhře 3:2 připsali cenný tříbodový skalp.

HC Baník Příbram

Domácí celek vstoupil do nadstavby velmi dobře. Po dvou výhrách ale narazila Příbram na Piráty Chomutov a ve vyrovnaném klání nakonec neustáli třetí třetinu, a připsali si tak porážku 4:1.

Podaří se Příbrami dnes bodovat a bude se Tábor vracet domů bez bodů? Utkání startuje v 18:30, tak nás přijďte podpořit!