Příbramské hokejisty čeká ve druhém kole nadstavby nepříjemný soupeř. Na domácím ledě totiž přivítají HC Děčín, který si v letošní sezoně připsal proti Baníku jednu výhru v prodloužení a jednu porážku. Medvědi jsou navíc v tabulce hned za domácím celkem budou si chtít udržet krok s čelem tabulky. Posun o patro výš se jich zatím ale netýká, protože na třetí Baník ztrácí aktuálně 11 bodů.

HC Děčín

Severočeši letos zažívají úspěšnou sezonu a z doposud 29 odehraných utkání posbírali už 56 bodů, díky kterým si Děčín zatím vysloužil celkově čtvrté místo v tabulce. Medvědi vstoupili do TOP 8 velmi dobře a na domácím ledě deklasoval Vrchlabí 8:4. Zápas se ale po celou dobu tak jednoznačně nevyvíjel, protože po čtyřiceti minutách bylo skóre 2:2. Děčín se ale utrhl ze řetězu a nasázel v poslední třetině neskutečných šest gólů a Vrchlabí se tak muselo smířit s tvrdou porážkou.

HC Baník Příbram

Domácí celek se na závěr základní části vrátil na vítěznou vlnu. Utkání v Benátkách nad Jizerou sice Příbram dokázala vyhrát pouze 2:3, ale vstup do nadstavby už vypadal o poznání lépe. Baník sice do půlky zápasu hrál s Mostem vyrovnaně 3:3, ale pak se příbramským hokejistům podařilo využít hru v oslabení ve svůj prospěch a Tadeáš Pinkas poslal Příbram do vedení 4:3. Mostečtí pak měli problém se z obdržené branky vzpamatovat a domácí Baník nakonec dotáhl utkání k vítězství 8:3.

Podaří se Příbrami i dnes bodovat a bude se Děčín vracet na sever bez bodů? Utkání startuje v 17:00, tak nás přijďte podpořit!