Ani druhý domácí zápas nepřinesl Příbrami body. Svěřenci trenéra Radka Bělohlava sice svého soupeře přestříleli, ale Slovan i tak dokázal v závěru utkání vstřelit při přesilové hře vítězný gól.

První třetina začala svižně a jako první se k velké šanci dostal Simon, který ale nedokázal protlačit kotouč za záda domácího brankáře. Lepší pohyb vynesl Příbram do sedla a Ústí se jen marně snažilo bránit tlak domácích, který nakonec skončil faulem Jakuba Trefného a Baníku se naskytla možnost zahrát si přesilovou hru. Ta ale nepřinesla vedoucí branku pro domácí a v úniku dvou hráčů Slovanu si Gengel nešťastně tečoval puk do vlastní brány. Hosté tedy šli jako první do vedení, ale o několik minut později neustáli trvající tlak Baníku a po střele Josefa Hasmana dorazil kotouč do odkryté klece obránce David Zdeněk. Příbram do konce úvodní třetiny ještě mohla využít další dvě přesilové hry, ale ani ty nevyslaly domácí do zaslouženého vedení.

Přesvědčivý výkon pokračoval i v druhé dvacetiminutovce a Slovan se jen sporadicky dostával do šancí. Vedoucí branky se nakonec chopil domácí kapitán Petr Kafka, který výborně našel v předbrankovém prostoru hokejku Matěje Koldy a ten pouze doklepl kotouč za záda bezmocného brankáře. Hosté se ale i přes minimum šancí nevzdali a podařilo se jim ještě před polovinou zápasu srovnat, když se odražený kotouč dostal na hokejku Bernata, který využil nedůslednosti domácích hráčů a napálil puk do prázdné branky. Ve zbývajícím čase se domácí celek dostal do několika tutových šancí, ale nikdo z hráčů nedokázal protlačit kotouč za záda Kliky a po čtyřiceti odehraných minutách zůstal stav utkání 2:2.

V závěrečné třetině pokračovali domácí v tlaku, ale hostům se podařilo vytvořit si více šancí než předchozích částech zápasu. Promarněné šance Baníku nakonec 44. minutě potrestal opět Michal Simon, který po úniku využil odkryté brány a bezchybně poslal Slovan do vedení. O několik minut později se však konečně podařilo Baníku využít přesilovou hru a Lukáš Bednařík napálil puk střelou z první za záda Kliky. Vyrovnaný stav pokračoval až do samotného závěru, kdy v 59. minutě využil Rudovský přesilové hry, a poslal tak svůj tým do vedení. Příbram se pak ještě pokoušela o hru v šesti, ale ani další neskutečné šance vytoužený gól nepřinesly a Baník si tak připisuje druhou porážku v řadě.