Středeční klání proti Vrchlabí ovládl Baník a z brány Krkonoš si odvezl tři body. Utkání na ledě soupeře nabídlo atraktivní duel. Příbram se i přes absenci některých hráčů dokázala nepříjemnému soupeři postavit a díky dvěma brankám Petra Josefuse a výbornému výkonu Dominika Šorfa, si hornící připsali výhru 0:2

Utkání na ledě Vrchlabí začalo velmi svižně a na gól se čekalo pouhých 56 vteřin. Obránce Radek Jelínek totiž přesnou přihrávkou našel u středového kruhu Petra Josefuse, který projel do útočného pásma a překvapivou ranou zaskočil domácího brankáře Červinku. Hosté ale byli i nadále velmi aktivní a domácího gólmana nenechali vydechnout. V dobré šanci se nejprve objevil Pinkas, ale Červinka mezeru mezi betony včas utěsnil. Druhou brankou v utkání se pak mohl blýsknout i Josefus, ale jeho střela šla vysoko nad horní tyč. Domácím se ale naskytla možnost utlumit Příbram a po vyloučení Maříka mohli využít hry 5 na 4. Dobrá obranná práce příbramské formace na oslabení, ale nedovolila Vrchlabí skóre úvodní třetiny srovnat, a hosté se tak opět vrátili k ofenzivnímu tlaku. Dobré příležitosti na navýšení skóre pak ještě mohl využít Gengel, ale domácí brankář si jeho manévr zpoza branky pohlídal.

V úvodu druhé dvacetiminutovky opět diktoval tempo hry Baník. Po ubránění zbývajícího oslabení se hosté dostali k navýšení jednobrankového vedení. Celou akci odstartoval v obranném pásmu Pětník, který nahrál kotouč Saňovi a ten fantastickou přihrávkou dostal do šance Petra Josefuse. Domácí brankář duel s příbramským forvardem opět prohrál a Baník se dostal do vedení 0:2. Nepříznivý vývoj utkání mohlo Vrchlabí zvrátit při další přesilové hře, ale jedinou nebezpečnou akci měli nakonec jen hosté. V závěru druhé periody se už ale domácím dařilo ohrožovat branku hostujícího celku. Ve 34. minutě měl na hokejce snížení Jirků, ale jeho samostatný únik výborně zastavil Dominik Šorf. Příbramským se dařilo přečkat tlak domácích a dvoubrankové vedení si do závěru třetiny udrželi.

V poslední dějstvím napjatého duelu museli hosté čelit silnému tlaku ze strany domácích. Vrchlabští předváděli bojovný výkon a snažili se co nejrychleji snížit dvougólové manko. Výborná obrana v kombinaci s fantastickými zákroky Šorfa ale nedali domácímu týmu šanci. Množství střel vyslaných na branku hostů si nenašlo cestu přes neprůstřelného gólmana Baníku, a domácím tak nezbylo nic jiného, něž sáhnout po riskantní hře bez brankáře. Ani tento tah však vytouženou branku nepřinesl, a Příbram se tak mohla radovat z vítězství 0:2.