Dorost HC Baník Příbram má za sebou výborný vstup do nadstavbové části. V úvodním klání na ledě Mosteckých Lvů si Baník pořádně zastřílel. Skóre utkání v 9. minutě otevřel Matyáš Pavelák a poslal Baník do jednobrankového vedení. To se Příbrami podařilo udržet až do třetí minuty druhé třetiny, kdy se o vyrovnávací branku postaral Pecka. Hosté se ale nenechali vyrovnáním znejistit a ve 28. minutě pěknou tečí překonal domácího brankáře David Pikous. Domácí celek se ale do konce druhé dvacetiminutovky k dalšímu vyrovnání nedostal, a Baník si udržel vedení 1:2.

Ve třetí periodě se Most snažil rychle srovnat, ale výborná defenzivní práce Příbrami nedala hladovým Lvům nejmenší šanci. Celou situaci navíc uklidnil ve 42. minutě Vojtěch Klasna, který si v samostatném úniku namazal domácího brankáře na chleba a navýšil na 1:3. Domácí ale od začátku utkání bojovali s disciplínou a ke změně nedošlo ani v závěru utkání. Často oslabený Most si ukrajoval ze zbývajícího času a přicházel o možnost snížit na dosah jedné branky. V 57. minutě se navíc podruhé v utkání prosadil Vojtěch Klasna a domácím zhasla poslední naděje na dramatický závěr. Definitivní tečku v zápase pak ještě necelou minutu před koncem zasadil opět Vojtěch Klasna, který se blýskl fantastickým hattrickem, a uzavřel tak skóre úvodního klání na 1:5.

O další hokejovou podívanou se pak Příbram postarala v neděli, kdy na domácím ledě přivítala HC Stadion Litoměřice. Příbramští byli od počátku utkání velmi aktivní a svého soupeře dokázali dostat pod tlak. Dobrá ofenzivní práce nakonec přinesla v 16. minutě vedoucí branku, o kterou se postaral Synek. Na další branku nemusela Příbram po startu druhé třetiny dlouho čekat. Po 50 vteřinách od úvodního vhazování totiž navýšil na 2:0 Vojtěch Klasna, který využil ukázkového námazu od brankářky hostů a obratem napálil kotouč do sítě. Litoměřice se jen marně snažily překonat příbramskou obranu, případné střelecké pokusy pak s přehledem likvidoval výbornými zákroky Jakub Sádlo. Domácí nadále pokračovali v kvalitní ofenzivní práci. Ve 33. se v přesilovce prosadil ranou zpoza vlastní branky obránce Samuel Filip, který překvapil nepřipravenou brankařku hostů. Špatná disciplína soupeře se ale tvrdě nevyplatila. O necelé dvě minuty se totiž opět v přesilové hře prosadil Marek Bajer, který využil zmatené obrany Litoměřic a tvrdou ranou napálil puk do odkryté části brány.

Třetí třetina pak nabídla velmi agresivní přístup soupeře. Na hřišti to opravdu vřelo a nechyběly ani časté šarvátky. Ve 47. minutě se navíc ve vlastním oslabení dostal k úniku Vojtěch Vogeltanz, který přesnou přihrávkou vyslal do samostatného úniku Jana Veselého a ten navýšil na 5:0. Hosté se ve zbývajícím čase jen sporadicky dostávali do šancí, a domácí Příbram tak mohla oslavit druhou výhru v nadstavbové části.