Příbramské hokejisty čeká další těžký zápas. O body budou tentokrát bojovat na ledě Pirátů Chomutov, kteří budou chtít na domácím ledě oplatit porážku ze října, kdy Piráti podlehli Příbrami 4:3. Utkání v Chomutově startuje ve středu 29.11. v 17:30 a my budeme potřebovat vaši podporu!

Piráti Chomutov

Chomutov vstoupil do letošní sezony s velkými ambicemi a aktuálně se usídlil se 42 body na druhém místě tabulky. Na vedoucí Příbram tak ztrácí celkem 7 bodů, ale Piráti mají ještě zápas k dobru.

Poslední utkání se našemu soupeři nevyvedlo podle představ a vyrovnaný boj nepřinesl vítěze v základní hrací době a ani po následujícím prodloužení. O vítězi tedy rozhodovaly až samostatné nájezdy, ve kterých byl úspěšnější Děčín. Naplno se Pirátům nepodařilo bojovat ani proti Mostu, který podlehl v prodloužení 2:3 a do Rocknet Arény tak putovaly dva body. Při pohledu do tabulky kanadského bodování má Chomutov na předních příčkách obávané duo Hübl - Lukeš a to konkrétně na 5. a 6. pozici.

HC Baník Příbram

Baník pokračuje na vítězné vlně a postupně bodově odskakuje Táboru a Chomutovu, kteří tak ztrácejí na první místo tabulky stále více bodů. Svěřenci trenéra Radka Bělohlava navíc Chomutov na domácím ledě porazili 4:3 a úspěch budou chtít určitě zopakovat i v roli hostů.

Příbramští hokejisté začínali v sobotu na ledě Letňan svojí čtyřzápasovou venkovní sérii a vstoupili do ní výhrou 3:4. Sympatické výkony předvádí Baník od začátku sezony a na kontě má jen jednu jedinou porážku. V kanadském bodování má Příbram stále obsazené 2. a 3. místo. Petr Kafka aktuálně útočí na Tomáše Nezbedu a je možné, že právě utkání v Chomutově přinese nového lídra do tabulky.