Příbramští hokejisté uzavřeli venkovní sérii výhrou 2:4 nad Mosteckými Lvy. Ze čtyř zápasů na ledě soupeřů si tak Příbram připsala plný počet bodů a opět předvedla dobrý týmový výkon. Baník se totiž dokázal dostat do rychlého dvoubrankového vedení a stejně dobře pokračoval i ve druhé třetině. Do závěrečné periody tak domácí nastupovali s nepříznivým čtyřgólovým mankem a ani následné snížení nakonec nepomohlo ke zdramatizování zápasu.

První třetina začala z pohledu Příbrami hodně aktivně a hosté nenechali domácího strážce svatyně vydechnout. Lukáš Hosnedl ale v úvodu utkání podržel svůj tým nedal nebezpečným šancím Baníku prostor na úspěch. Domácí si ale dokázali i přes aktivní hru soupeře vytvořit dvě velmi dobré šance. Dělovou ránu Ivana Řehoře zastavilo břevno a proti nebezpečnému úniku Písaříka musel Dominik Šorf vytáhnout z kapsy famozní zákrok. Skóre zápasu nakonec v 10. minutě otevřel Daniel Krejčí, který po výborné kombinační akci během přesilové hry přesnou ranou rozvlnil síť Mostu. Ofenzivní přístup Baníku ale pokračoval i v dalších minutách a z dobrého napadání rozehrávky nakonec těžil Tadeáš Pinkas. Ten se po chybné rozehrávce jednoho z domácích obránců dostal ke kotouči přímo před brankou soupeře a bezchybným zakončením navýšil na 0:2.

Druhá třetina pokračovala ve stejném tempu. Domácí se snažili zvýšit tlak, ale ofenzivně naladěná Příbram nedávala soupeři příliš šancí. Gólman domácího celku ale dlouho odolával a držel svůj tým až do závěrečných minut druhé dvacetiminutovky. Silný tlak se mu ale nakonec ustát nepodařilo a podruhé v zápase se trefil Tadeáš Pinkas, který opět z předbrankového prostoru nedal Hosnedlovi šanci. Čtvrtá branka pak na sebe nenechala příliš dlouho čekat a po pár vteřinách opět slavili hosté. Celou akci započal vyhraným vhazováním Ladislav Gengel, který posunul puk na Daniela Krejčího a ten opět s chirurgickou přesností prostřelil domácí brankáře a navýšil na 0:4.

Závěrečná perioda opět nabídla velmi ofenzivní hru hostů, ale v koncovce byli nakonec úspěšnější hokejisté Mostu. O první snížení se postaral Berčík, který se šikovně protáhl kolem obránců Příbrami a dobrou střelou propálil Šorfa. Povzbuzený domácí celek se ale dostal ke druhé brance až 56. minutě, kdy chybné rozehrávky využil Jindra a snížil na 2:4. Nedostatek času nakonec donutil trenéry Mostu sáhnout obratem po riskantní hře bez brankáře, ale Baník dokázal velmi dobře bránit a několikrát opuštěnou branku ohrozil. Skóre zápasu už se ale nakonec ani jednomu z týmu nepodařilo upravit, a Příbram si tak připsala na své konto už čtvrtou výhru v řadě.