Příbramští mají za sebou nepříjemnou porážku 3:2. Letci sice žádné zázraky při hře 5 na 5 nevytvořili, ale dokázali efektivně využít přesilových her, a zápas tak nakonec dotáhli do vítězného konce.

V úvodní třetině vládli hosté, kteří dokázali držet kotouč na svých holích. Netrvalo dlouho a do vedení poslal svůj tým Ladislav Gengel. Příbramští se totiž dostali do úniku 3 na 1 a Petr Josefus perfektní přihrávkou usnadnil Gengelovi práci, který doklepl kotouč do zcela odkryté brány. Hosté navíc mohli ještě do konce třetiny těžit z přesilové hry 5 na 3, kterou se nepodařilo využit, a Baník tak měl na své straně jednobrankové vedení.

Druhá třetina nezačala pro Příbram příliš dobře. Dvouminutový trest si za nedovolené bránění vysloužil obránce Ondřej Havlín a Letci využili dobré příležitosti ke srovnání na 1:1. Autorem branky byl Dominik Němeček, který tvrdou ranou od modré propálil Dominka Šorfa. Hosté si ale připravili poměrně rychlou odpověď. Ve 29. minutě vypálil od kruhu Josefus a vyražený kotouč za záda Němečka doklepl Samuel Duchan, který poslal svůj tým do vedení 1:2. Ve zbývajícím čase se oběma celkům nabídlo ještě několik šancí, ale oba brankáři úspěšně likvidovali nebezpečné střelecké pokusy.

Třetí třetinu už ale ovládli Letci, kteří dokázali využít obou přesilových her 5 na 3. Po několika dobrých šancích na obou stranách kluziště museli hosté od 52. minuty čelit dvojitému oslabení, které Letci dokázali rychle využit. O vyrovnávací branku domácích se postaral Štěpán Turek, který od kruhu tvrdou dělovkou propálil Dominika Šorfa. O minutu později si ale trest do konce utkání vysloužil autor první branky Baníku Ladislav Gengel a Letci opět mohli těžit z přesilové hry 5 na 3. Tu se po pouhých 29 vteřinách podařilo opět využít, a Příbram se tak musela pokusit v závěru utkání o vyrovnání. Ani odvolání brankáře ale vytoužený gól nepřineslo a Příbram si z Letňan přivezla těsnou porážku 3:2.