Příbramští hokejisté si zatím z venkovní série odvezli 4 body a o zbývající budou bojovat právě dnes s Kobrou Praha. Utkání v Bráníku startuje v 18:00 a my budeme potřebovat vaši podporu.

HC Kobra Praha

Kobra v letošní sezoně neměla úplně dobrý start, ale postupně se probojovala na osmé místo taulky, které zajišťuje vstup do nadstavby vítězů. Na deváté příčce jsou pak Benátky nad Jizerou, které na Kobru ztrácí 7 bodů a navíc mají za sebou o zápas víc. Náš dnešní soupeř si tedy určitě bude chtít svou pozici v nadstavbě ještě více upevnit na sedmé Vrchlabí ztrácí aktuálně pouhé tři body. Poslední zápas odehrála Kobra na domácím ledě s Letňany a z pražského derby vyšli lépe hokejisté z Bráníku. Po výhře 4:2 se tak mohli radovat z cenných bodů, které proti loňskému finalistovi nebylo lehké vybojovat. V kanadském bodování je na tom nejlépe Tomáš Šťastný, který s 30 body zaujal šestou pozici.

HC Baník Příbram

Baník má za sebou aktuálně dvě porážky a bude si chtít na ledě Kobry spravit chuť. V posledním zápase na ledě Děčína totiž příbramští nevstoupili úplně ideálně a nakonec se museli spokojit s jedním bodem a to i přesto, že svého soupeře přestříleli 45:17. Střeleckou náladu by mohl podpořit i Petr Kafka, který v Děčíně chyběl a my pevně věříme, že svůj návrat oslaví gólem. Příbram i nadále drží první místo tabulky a v kanadském bodování zůstávají na 2. a 3. pozici Petr Kafka s Josefem Hasmanem.