Příbram má za sebou výborný vstup do nadstavby vítězů a ze dvou úvodních zápasů si na domácím ledě připsala šest bodů. V utkání s Děčínem byl z příbramských nejvýraznější útočník Matěj Kolda, který zaznamenal svůj první hattrick ve druhé lize a čtyřmi góly a jednou asistencí smetl medvědy z Děčína.

Matěji, máte za sebou utkání s Děčínem, jak ho hodnotíš?

Hodnotím ho určitě kladně, získali jsme tři cenné body do tabulky, zároveň ale nejsme spokojeni s naší hrou do obrany, protože dostáváme příliš mnoho gólů a musíme na tom ještě zapracovat.

Tobě se podařilo skórovat hned čtyřikrát, jaký to byl pocit?
Samozřejmě jsem za to rád, byl to muj první hattrick v 2. lize, ale velké díky patří mým spoluhráčům, bez nich by to nešlo.

Na utkání s Děčínem přišlo poměrně dost diváků, byla podle tebe lepší atmosféra než na předchozích zápasech?
Podle mého byla atmosféra určitě lepší než ve středu při utkání s Mostem a jsme za to rádi. Fandilo se a bylo příjemné si před domácím publikem připsat druhou výhru v nadstavbové části.

Máte před sebou zápas s Chomutovem, jaké jsou cíle?
Cílem je zvîtězit. Víme, že Chomutov je jeden z nejlepších týmů v lize, tak se na to musíme pořádně připravit.

Nadstavba je dlouhá, čekají vás samé silné týmy, jak jste na tuto část sezony připraveni?

Všichni se na tuto část soutěže těšíme. Věřím, že jsme připraveni dobře díky náročné přípravě a že si připíšeme co nejvíce vítězství.