Základní část extraligy žen ovládla Příbram, která vyhrála všech 12 zápasů a opět potvrdila svou kvalitu. Příbramské ženy, navíc ještě vylepšily své skóre a oproti minulé sezoně překonaly hranici 100 vstřelených gólů a celkově si tak zapsaly bilanci 109:11. Za Příbramí se pak na druhém místě usadilo Kladno s 18 body, třetí příčku obsadila Karviná taktéž se ziskem 18 bodů a na posledním místě zůstal Litvínov, který v letošním ročníku extraligy nezískal ani jeden bod. Právě Litvínov bude úvodním soupeřem HC Příbram pro první kolo play-off, které se odehraje v sobotu 25. února ve 13:00.

Ženský tým Příbrami, který dříve vystupoval pod hlavičkou Slávie bude mít letos možnost získat již sedmý titul v řadě a zároveň neprohrál jediný zápas za pět sezon. O kvalitě týmu vypovídá i účast některých hráček na prestižních světových turnajích v hokeji a hokejbalu. V kanadském bodování navíc Příbram obsadila prvních šest příček v pořadí: Karolína Kosinová (38 bodů), Sandra Halounová (36 bodů), Barbora Bartáková (29 bodů), Alexandra Halounová (28 bodů), Anežka Čabelová (24 bodů) a Tereza Mazancová (23 bodů). Ani příbramské brankářky nedaly svým soupeřkám šanci a obsadily ve statistikách 1. a 2. místo.