Příbram čeká těžká zkouška. Dnes v 18:30 zavítá do Příbrami lídr tabulky a Baník bude potřebovat vaši podporu. V letošní sezoně jsme se s Chomutovem setkali už třikrát. V úvodní části sezony si Baník na domácím ledě připsal proti Pirátům výhru 4:3. Další dvě utkání už ale byla pro piráty úspěšnější. Ze dvou výjezdů do Rocknet Arény se Baníku nepodařilo přivézt zpět do hornického města ani jeden bod.

Piráti Chomutov

Náš dnešní soupeř prochází letošní sezonou velmi dobře. Z 38 odehraných zápasů si Piráti připsali 96 bodů a svým soupěřům už nasázeli 179 gólů. Chomutov se ale také potýká s velkou marodkou, předčasně ukončit sezonu pak musel kvůli zranění František Lukeš. Nejlepším střelcem Pirátů je ale expříbramský Petr Eret, který si dosud připsal 24 gólů.

Poslední zápas odehrál Chomutov na ledě Vrchlabí. Vstup do utkání ale měli lepší domácí a po první třetině drželi jednobrankový náskok. Druhá a třetí část už ale patřila Pirátům kteří utkání s Vrchlabím otočili a zvítězili 7:3.

HC Baník Příbram

Domácí Baník si v posledních pěti kolech vede velmi dobře a postupně poráží týmy ze severu Čech. Jako poslední zbývají právě Piráti a Baník bude chtít na domácím ledě zvítězit a zabojovat o druhou příčku v tabulce.

V posledním zápase si pak Příbram vyšlápla na Slovan Ústí nad Labem. Aktivní a ofenzivní hra Baníku přinesla ovoce už v první minutě, kdy skóre zápasu otevřel Samuel Duchan. Domácí ale nepřestávali tlačit a po první třetině se do kabin odcházelo za stavu 3:1. Ani druhá třetina ale nenechala nikoho chladným. Příbram totiž úspěšně odbránila neskutečné sedmiminutové oslabení a krátce po návratu ke hře 5 na 5 uzavřel střeleckou listinu Baníku Lukáš Bednařík. Zdecimovaní hosté se už pak nedokázali zvednout k závěrečnému drama, a Příbram na domácím ledě oslavila výhru 4:2.