Příbramští hokejisté dál pokračují na vítězné vlně a svou formu potvrdili i v sobotním zápase s HC Letci Letňany, kde Lukáš Bednařík vystřelil ve třetí třetině Příbrami výhru 3:4.

Lukáši, máte za sebou těžký zápas v Letňanech, jak bys ho zhodnotil?

Utkání patřilo rozhodně mezi ty těžší, Letňany do zápasu vstoupily velmi dobře a bylo na nás, jak se s tím popasujeme. V šatně si zkušení hráči a trenéři vzali slovo a od druhé třetiny jsme určovali tempo hry my, a to je přesně to, jak chceme hrát. Byla to pro nás velmi důležitá výhra. Otočit utkání z 0:2 s takto silným soupeřem je pro nás do budoucna důležité!

Soupeře jste ve druhé třetině stále více přehrávali, v čem podle tebe přišla změna oproti začátku zápasu?

V šatně jsme si k tomu něco řekli a podařilo se nám to předvádět na ledě. Všichni jsme tahali za jeden provaz a hráli jsme velmi bruslivý hokej, zvýšili jsme důraz, a to byl klíč k vítězství

Do poslední dvacetiminutovky jste naskočili za vyrovnaného stavu 3:3. Jaké byly pokyny v kabině?

Samozřejmě jsme chtěli hrát pořád stejně, ale každý myslí na to, že se hraje o hodně. Hru jsme ještě zjednodušili a díky naší skvělé aktivitě a týmovému duchu jsme výhru přiklonili na naši stranu.

Ty jsi navíc vystřelil Příbrami tři body, jaký to byl pocit?
Asi vykoupení? (smích). Nevím, když jsem nejprve velmi zkomplikoval cestu za třemi body. Jsem strašně rád, že právě ke mně se štěstí v závěru přiklonilo a trefil jsem vítězný gól utkání.

V příštím kole vás čeká Chomutov, který do zápasu půjde s porážkou. Myslíš, že vám to může v tak těžkém zápase pomoct?

Nemyslím si, že předchozí utkání bude hrát nějakou roli. Jedná se o velmi kvalitní organizaci, která má nejvyšší cíle. My se na tyhle utkání těšíme, chceme hrát těžké zápasy a zvládat je. Věřím, že i na ledě Chomutova se budeme prezentovat velmi kvalitním výkonem. Navíc jim máme co vracet z playoff. Budeme rádi, když nás naši fanoušci přijedou podpořit!