Baník čeká poslední domácí zápas před dlouhou šňůrou venkovních utkání. Na příbramském ledu přívítáme ve středu 22. listopadu od 18:30 HC Řisuty. Pojďme společně udržet domácí neporazitelnost!

HC Řisuty

Náš soupeř pro středeční utkání si v letošní sezoně nevede vůbec dobře a po čtrnácti odehraných utkání mu náleží s osmi body poslední místo tabulky. Stejný počet bodů má ale i předposlední Hronov, ale ten dokázal svým soupeřům nastřílet o něco víc branek. Aktuálně se do středečního zápasu podařilo hráčům Řisut vyhrát pouze jediné dva zápasy. Nejprve zvítězili 3:4 v Kralupech nad Vltavou a následně na domácím ledě zdolali Písek 2:1. Po jednom bodu pak získali v prodloužení na ledě Chebu a Kobry Praha. V kanadském bodování má náš středeční soupeř nejlépe umístěného zkušeného útočníka Vítězslava Bílka, kterému s 20 body náleží šestnáctá příčka.

Poslední zápas odehrály Řisuty na domácím ledě s Děčínem, který nedal Buldokům šanci a v zápase suverénně zvítězil poměrem 4:10.

HC Baník Příbram

Domácí celek pokračuje na vítězné vlně a se 43 body mu náleží první místo tabulky západní konference. V posledním utkání zdolala Příbram na domácím ledě Vrchlabí poměrem 3:0 a potvrdila tak roli favorita pro tento zápas. V kanadském bodování má Příbram mezi první trojící hned dva borce. Na druhé příčce je s 28 body Josef Hasman a se stejným počtem bodů se na třetím místě usídlil Petr Kafka.

V letošní sezoně se již oba celky utkaly a to konkrétně 27. září na zimním stadionu ve Slaném, který Řisuty využívají pro svá domácí utkání. Příbram velmi tvrdě potvrdila svou roli favorita s do sítě domácího družstva poslala celkem čtrnáct branek.