Zítra v 18:30 nás čeká tvrdý souboj na domácím ledě. Naším soupeřem ve 12. kole nadstavby bude HC Tábor, který patří mezi silné a kvalitní soupeře. V letošní sezoně jsme nad Táborem vyhráli pouze jednou a v závěru nadstavby se o to pokusíme i podruhé. Podle aktuálního postavení v tabulce by zítra mohlo jít o případnou generálku před play-off, protože zatím to vypadá, že v prvním kole se utkáme právě s Kohouty. V posledním zápasu domácích s Vrchlabím se sice podařilo vyhrát až v prodloužení, nicméně parádními výkony se blýskl Michal Dragoun a Josef Hasman, kteří jistě budou hrozbou i pro Tábor. V posledních zápasech navíc příbramští přitvrdily v osobních soubojích a dokáží soupeře rozhodit.

Současná forma Baníku není úplně stabilní. V nadstavbové části se zatím podařilo porazit pouze tabulkově slabší soupeře, ale je potřeba přihlédnout k rozsáhlé marodce se kterou se tým delší dobu potýká. Navíc se podařilo si udržet pátou příčku tabulky a play-off tak není nijak ohroženo. Tábor je na tom o něco lépe, kádr se zdá být až na výjimky kompletní a v nadstavbě se jim daří bodovat skoro s každým. Družstvo od Jordánu by se v případě výhry mohlo v tabulce ještě posunout, ale záleží jaké výsledky si v závěru nadstavby odnesou týmy z horních pater tabulky.