Další novou posilou Baníku je talentovaný útočník Jakub Procházka, který v minulé sezoně válel v dresu SHC Klatovy . Ve 37 zápasech vstřelil úctyhodných 20 branek a nasbíral celkem 45 bodů a stal se tak jejich druhým nejlepším hráčem. Nyní má za sebou svůj první přípravný zápas v příbramském dresu, ve kterém se mu podařilo vstřelit dva parádní góly do sítě pražské Kobry.

Jak jsi se k hokeji v Příbrami dostal?

Bylo to příjemné překvapení když mi pan Bláha zavolal a nabídnul mi, že bych příští sezóně mohl hrát za Příbram. Nechal jsem si to projít hlavou a po osobním setkání jsme se dohodli. Domluv byla perfektní.

Co se ti zatím na příbramském hokeji nejvíc líbí?

Měli jsme dvouměsíční suchou přípravu od dubna do června , kdy 2x v týdnu byly ledy. Hráli jsme i fotbálek, takže nebyla jen dřina, ale i zábava. Přechod nebyl úplně do neznáma, protože jsem se některýma klukama už znal a ten zbytek poznal.

V dresu Klatov jsi proti Příbrami odehrál několik utkání, jak na tebe Příbram působila a chtěl si se do takového týmu dostat?

Příbram měla výborný tým, takže nebylo snadné proti nim hrát, ale já mám rád takové zápasy proti lepším týmům. V průběhu sezony jsem nepřemýšlel nad tím, že bych někdy hrál za Příbram, ale asi jako každý se chce posouvat pořád výš a když se naskytlo jít do kvalitnějšího týmu, váhal jsem jen chvilku.

Těšíš se na příští sezonu v dresu Baníku?

Nějaká doba od posledního zápasu to už bude a začíná mi ten kolotoč trochu chybět. Čím víc se blíží start nové sezóny, tím víc se těším. Nové rozdělení skupin bude určitě zajímavější jak pro hráče, tak pro fanoušky, než tomu bylo v minulé sezóně. V šatně je skvělá atmosféra a doufám, že ji přeneseme i na led a budeme bojovat o přední příčky.

Jaké máš osobní ambice pro nadcházející sezonu?

Být na ledě platnej pro tým a podávat co nejlepší výkony. Bavit fanoušky hrou na ledě, aby se rádi chodili dívat na zápasy a chodilo jich víc a víc. Protože ještě studuji, tak konkrétně moje osobní ambice je dostat se do týmu na univerziádu.