Sobotní bitvu o první místo ovládla Příbram a vrací se tak na první místo tabulky Západní konference druhé ligy. Dosud neporažené Letňany narazily na kvalitně připravený Baník a připsaly si první porážku v letošní sezoně. V náročném a emocemi vypjatém utkání rozhodly přesilové hry, které hosté bez obtíží dokázali využít a do závěrečné dvacetiminutovky šli za stavu 2:5. Utkání nám tentokrát v rozhovoru níže zhodnotil obránce Pepa Saňa.

Pepo, jak hodnotíš utkání proti Letňanům?

Utkáni proti Letňanům se podařilo skvěle. Byl to přímý souboj o první místo a jsme moc rádi, že jsme ho vyhráli.

V čem jste byli lepší než soupeř?

Soupeř byl kvalitní, měl dobrý nástup do zápasu a ukázal proč je na první pozici. Nám se ale podařilo dát první gól. Začali jsme soupeře přehrávat. Po první pauze, která kvůli opravě mantinelu přišla o trochu dříve jsme zaváhali a dostali jsme laciný gól. Naštěstí nám v zápase opět fungovali přesilovky a to zápas rozhodlo. Tam byl asi největší rozdíl.

Jaká byla nálada před utkáním, čekali jste výhru?

Před zápasem byla atmosféra dobrá, všichni jsme se na utkání těšili, pár našich hráčů v Letňanech v minulosti hrálo, tedy pro někoho určitá motivace navíc.

Na letošní sezonu se podařilo poskládat opravdu kvalitní kádr, kde se vidíte na konci sezony?

Tým je letos poskládaný dobře, měli jsme pár odchodů, ale podařilo se je kvalitně nahradit. Drží nás perfektně oba brankáři, to je hodně důležité. Prvním cílem je postup do play off. Věřím, že to zvládneme a dál se uvidí. Určitě bychom rádi zopakovali loňský výsledek. Ve vyřazovací části je to taky hodně o zdraví, loni jsme měli problémy poskládat tým kvůli zraněním. Letos jsme na to připraveni o něco lépe a věříme, že se nám bude dařit, aby si fanoušci mohli užít hokej minimálně stejně dobrý, jako minulou sezonu.