Sobotní duel mezi Příbramí a Slovanem byl sice chudý na počet branek, ale rozhodně se jednalo o pěkný hokej. První třetina utkání se nesla ve velmi svižném tempu a obě mužstva si vypracovala mnoho šancí. Z gólu se jako první radovala Příbram, kdy obránce Ondřej Vinš našel před brankou Josefa Saňu, který pěknou přihrávkou našel Josefa Hasmana a ten do odkryté branky bez obtíží skóroval. Ústečtí se do konce první dvacetiminutovky sice snažili skóre srovnat, ale obrana Příbrami podpořená fantastickým brankářem Petrem Jirouškem nedala hostům příliš mnoho prostoru ke vstřelení branky.

Druhá třetina začal opět ve velmi rychlém tempu a domácí měli obrovské šance na vstřelení gólu, které se jim ale nepodařilo využít. Odskočení o 2 branky se nepodařilo ani během přesilové hry, kdy příbramští pouze párkrát ohrozili branku Slovanu. Nevyužité příležitosti potrestal Martin Bláha a srovnal tak zápas na skóre 1:1. Za vyrovnaného stavu obě mužstva přidala na tempu a domácí opět nevyužili výhodu přesilové hry. Druhou branku Slovanu nakonec vstřelil Jaroslav Roubík, který se před brankou domácích jako první dostal k odraženému puku a bez problému ho posunul do sítě.

Poslední dvacetiminutovka se pak nesla ve znamení snahy domácích o srovnání skóre. Příbramští hostům tvrdě zatápěli, ale štěstí se drželo na straně Slovanu. Diváci tak mohli několikrát slyšet zazvonit tyč a opět byli svědky dvou přesilových her, které domácí nedokázali využít ve svůj prospěch. Hosté pak měli jednu obrovskou šanci, ale Štěpán Kuchyňka nedokázal trefit odkrytou branku a drama tak dále pokračovalo. V závěru utkání se ještě Příbram rozhodla pro hru bez brankáře, ale ani tento krok nepřinesl tížený efekt. Poslední naději pak domácí ztratili po vyloučení Michala Dragouna a posledních 6 vteřin hráli v oslabení. Hosté si tak z Příbrami odvezli cenné tři body po vítězství 1:2.