Zítra nás čeká těžký zápas proti pražským Letcům, kteří v letošní sezoně opravdu válí a drží si první příčku tabulky. V základní části jim ale Příbram šlapala na paty a na nějakou dobu se také objevila na prvním místě. Letňany v posledních třech zápasech ale nemají úplně nejlepší výsledky. S Vrchlabím si připsali 2 body za výhru v prodloužení a s Táborem a s Ústím si připsali těsné porážky 1:2. Příbram si teď v poslední době nevede úplně špatně a výkon mužstva se postupně zvedá. Trápí je ale neproměňování klíčových šancí a nulové využití přesilových her. V posledních třech zápasech se podařilo získat 6 bodů a mohli bodovat na domácím ledě i proti Ústí, které nakonec však těsné vedení 1:2 ubránilo. Hrozbou pro soupeře Příbrami je bezpochyby Petr Kafka, který vládne kanadskému bodování. Obranu soupeře dokáže potrápit i Josef Hasman a Petr Eret. V zítřejším utkání tak bude důležité využít co nejvíce šancí na vstřelení branky.

Nebezpečné hráče mají i v Letňanech a bezpochyby mezi ně patří Lukáš Kastner (56 bodů), Jiří Hozák (56 bodů) a Adam Kellerstein (44 bodů) Vzájemné zápasy Příbrami a Letňan jsou zatím příznivější pro zelenočerné. Těm se nejprve podařilo v roli hostů zvítězit 3:6, na domácím ledě pak v prodloužení zvítězili 5:4 a v nadstavbě si zapsali těsnou prohru 3:4. Je tak jasné, že obě mužstva budou chtít v zítřejším zápase zvítězit a s největší pravděpodobností se bude hrát rychlý a tvrdý hokej.