Příbramští hokejisté mají před sebou dlouhou sérii čtyř venkovních utkání a jako první zamíří právě na led Letňan. Letci se v minulé sezoně probojovali až do finále druhé ligy, ve kterém ale nestačili na ambiciózní Znojmo a k postupu do vyšší soutěže se tak nedostali. Utkání startuje v sobotu 25. listopadu v 18 hodin a my budeme potřebovat vaši podporu!

HC Letci Letňany

Letci po velmi úspěšné minulé sezoně výrazně obměnili kádr a zatím se jim v soutěži daří velmi dobře. Důkazem toho je i fakt, že po šestnácti odehraných zápasech jim se 35 body náleží průběžné čtvrté místo v tabulce západní konference. Bodově jsou sice od vedoucí trojice poměrně daleko, ale kvalitu našeho soupeře dokládá i fakt, že deklasoval Tábor pěti brankami. Působivý výsledek se jim už ale nepovedlo zopakovat s Chomutovem, kde Severočeši byli v zakončení úspěšnější a překonali Letce vysoko 7:3. V kanadském bodování má náš sobotní soupeř nejlépe umístěného hráče až na 15. příčce. Petr Poppel doposud v 16 odehraných utkání nastřílel svým soupeřům 11 branek a na 10 přihrál.

Vzájemný zápas v letošní sezoně dopadl lépe pro Baník, který v zápase ustál nekonečnou sérii vyloučení a v prodloužení překonal na domácím ledě Letce 4:3. Letňany tak na domácím ledě budou chtít Příbrami porážku oplatit a rozhodně byste měli výlet do Prahy zvážit a podpořit Příbram v cestě za dalším vítězstvím.

HC Baník Příbram

Příbramští hokejisté pokračují na vlně úspěchu a dál kralují západní konferenci druhé ligy. Po domácí výhře 6:1 s HC Řisuty navíc odskočili Táboru a Chomutovu o pět bodů, a soupeři tak budou mít těžké svého rivala dohnat. Toho bude chtít Baník určitě využít a pokusí se do Příbrami přivézt co nejvíce bodů. K tomu by horníkům měli pomoct i hráči, kteří dominují v tabulce kanadského bodování. Nejlépe umístěným hráčem zůstává na druhé příčce Josef Hasman, kterému se stejným počtem bodů šlape na paty i zkušený útočník a kapitán Příbrami Petr Kafka. Dalším důležitým hráčem je i zkušený Daniel Krejčí, který je aktuálně s 24 body nejlepším obráncem soutěže.

Vzájemné zápasy letošní sezony

30.9.2023 HC Baník Příbram vs HC Letci Letňany - 4:3 po prodloužení