1. prosinec
Havlíčkův Brod Příbram
18:00
4. prosinec
Příbram Cheb
12:00

Obránce David Zdeněk a útočník Petr Josefus jsou v nominaci na zimní sportovní hry ve Švýcarsku.

Jako náhradníci jsou další dva hráči HC Příbram: Jakub Kánik a Ondřej Havlín.

Představujeme hokejový výběr, který zabojuje o medaile na Univerziádě v Lucernu 2021

Oficiální nominace ledního hokeje do České akademické reprezentace na Zimní světovou Univerziádu v Lucernu 2021

V Praze dne 11. listopadu 2021 byla zveřejněna nominace hráčů a vedení ledního hokeje na Zimní světovou Univerziádu, která se bude konat v Lucernu – Švýcarsko v termínu 11. – 21. prosince 2021. Česká asociace univerzitního sportu má na soupisce aktuálně 22 hráčů, 12 náhradníků a 6 členů vedení.

Prvním zápasům České akademické hokejové reprezentace na Univerziádě bude předcházet ještě 3denní soustřední ve Slaném, které je naplánováno od 5. do 8. prosince. Následně bude tým dopraven do místa konání akce. Ke svému prvnímu zápasu pak český výběr nastoupí hned 10. prosince ve 13:30 v Zugu (Academy Arena) proti Rusku.

Výběr potvrdil hlavní trenér Univerzitního týmu Jaroslav Liška.


Realizační tým (6):
Manažer týmu: Ing. et Mgr. Miloš Fiala, Ph.D.
Hlavní trenér: Mgr. Jaroslav Liška
Asistent trenéra: Mgr. Jakub Havel, Ph. D.
Asistent trenéra: Oldřich Kališ
Lékař: MUDr. Marcel Hujo
Kustod: PaedDr. Jiří Stejskal

Hráči (22):
LHK Jestřábi Prostějov Altrichter Martin, Štefka Jan, Koblížek Tomáš
HC Stadion Cheb Vecka Daniel
HC Rodos Dvůr Králové Muška Jakub
HC Slavie Praha Duda Tomáš, Brož Jaroslav, Pšenička Tomáš
HC Kometa Brno B Kučera Štěpán
Hokej Ústí n.Labem Mareš Erik
HC Příbram Josefus Petr, Zdeněk David
HC Tábor Havelka Dominik, Hajič Tomáš
HC Slezan Opava Věntus Dominik
SK Trhači Kadaň Berčík Martin, Bernát Tomáš
SKLH Žďár n. Sázavou Čermák David
HC Zubr Přerov Král Tadeáš, Novák Matěj, Svoboda Matěj
HC Letci Letňany Arnošt Dominik

Náhradníci (12):
LHK Jestřábi Prostějov Micka Marek
Draci PARS Šumperka Scheuter Adam
HC Jablonec n. N. Charvát Adam
HC Kobra Praha Svach Václav
HC Nový Jičín Galuška Petr, Vacula Jakub
HC Příbram Káník Jakub
VHK ROBE Vsetín Apolenář Jakub
HC Komata Brno B Krejčiřík Vojtěch
IHC Písek Šuhaj Vojtěch
SHC Klatovy Procházka Jakub
SK Trhači Kadaň Havlín Ondřej

Partneři