Další posilou příbramského útoku je Petr Eret, který se v minulé sezoně stal nejproduktivnějším hráčem Klatov. Ve 42 zápasech se mu podařilo nasázet 32 gólů a na 36 přihrát. Svoji kvalitu v přípravných zápasech potvrdil a v dresu Baníku už vstřelil dvě parádní branky!

Čím tě nejvíce oslovila nabídka HC Baník Příbram?

Pan Bláha mě kontaktoval už v minulé sezóně, že by o mě měl zájem, ale to jsme to ještě nedotáhli úplně do konce. Oslovily mě podmínky a cíle, které mi Příbram nabídla.

Co říkáš na přípravu?

Přípravu jsme měli kombinovanou s týmem a individuální. V úterý a čtvrtek jsme chodili na ledy, a to v tomto období je velice příjemné zpestření, než být jen v posilovně nebo běhat.

Nadcházející sezona bude opravdu velmi kvalitní, jak se na ni těšíš?

Bude určitě kvalitnější než předchozí ročníky, tím že sestoupily asi 3 týmy z Chance ligy a přidalo se Znojmo. Nicméně bude i náročnější na cestování kvůli tomu, že budou jen 2 skupiny, a to znamená jezdit větší dálky.

V dresu Klatov si proti Příbrami odehrál několik utkání, jak na tebe Příbram působila?

Působila na mě velice dobrým a rychlým hokejem. V dresu Klatov jsem Příbram vnímal jako velice silného soupeře a bylo proti ní těžké bodovat

Co zatím říkáš na příbramský kádr?

Tým se mi zatím jeví velice dobře, kluci jsou fajn a i se slušně posílil. Doufám, že to uplatníme v blížící se sezoně.