Bojovnost, odhodlanost, domácí podpora fanoušků – klíč k postupu do finále play off.

Semifinále play off se vyvíjelo celkem slibně hned od začátku. I přes vysokou marodku si náš celek nevedl vůbec špatně. První utkání se nám střelecky vyvedlo 5:2 a brali jsme důležité první vítězství v sérii. Druhé utkání bylo nesmírně vyrovnané pro oba celky. Rozhodovala každá chyba, ale opět se štěstí přiklonilo na naši stranu a po samostatných nájezdech jsme si připsali druhé vítězství. Třetí domácí zápas jsme prohráli a tím si Kobra vynutila 5. zápas. Do čtvrtého utkání jsme vstoupili velice dobře, po dvou třetinách jsme vedli 0:3. Nicméně Kobra dvěma rychlými góly na začátku 3. třetiny utkání zdramatizovala, avšak štěstí se opět přiklonilo na naši stranu gólem v 57. minutě. Zbytek utkání jsme si pohlídali a vezli do Příbrami matchball v sérii. Poslední krok bývá ten nejtěžší. Do utkání jsme nevstoupili zrovna dobře po 1. třetině byl stav 0:2. Postupně jsme navyšovali tempo a přebírali herní převahu, což vyústilo k vyrovnání a využitá přesilová hra v posledních minutách rozhodla o našem postupu do finále play off, kde naším soupeřem bude HC Tábor.