18:30
26. říjen
Kralupy Příbram
18:00

Příbramský dorost se v CCM lize od posledního bodového zisku neprosadil a na svém kontě má zatím stále tři body. Páteční utkání s Hvězdou Praha změnu v tabulce nepřineslo. Domácí si na svém ledě připsali jasnou výhru 8:2.

V úvodní třetině se na první gól čekalo do 10. minuty. Jako první otevřel skóre utkání Kevin Bosák, a domácí tak získali jednobrankové vedení. Příbrami se ale bohužel nepodařilo rychle srovnat a domácí ve 14. minutě gólem Matyáše Lysáka odskočili o dvě branky. Ofenzivní tlak Hvězdy nakonec vyústil v první třetině ještě k jednomu gólu. V čase 18:41 využil přesilovky Matyáš Lysák, a upravil tak skóre na 3:0.

Druhá třetina začala opět lépe pro domácí tým. Po necelých dvou minutách navýšil na 4:0 Jaroslav Kalla. Příbramští ale následně využili trestného střílení a gólem Martina Botky stáhli vedení Hvězdy na tři branky. Domácí Hvězda se snížením gólového náskoku nenechala nijak rozhodit. Odpověď na příbramský gól přišla hned po třiceti vteřinách, kdy se prosadil Matvii Skrebela. Střeleckou listinu ve druhé periodě stihl ještě rozšířit Alex Ducháček a stav utkání se upravil na 6:1.

Pětibrankové manko nebylo jednoduché stáhnout a snahy o vstřelení kontaktního gólu nakonec selhaly ve 45. minutě, kdy gólem na 7:1 navýšil Matěj Pelikán. Hostujícímu Baníku se alespoň povedlo využít následné přesilové hry a o druhou branku zelenočerných se postaral David Werner. Pohou vteřinu před koncem utkání přidal na konečném výsledku ještě drobnou kosmetickou úpravu Lucas Vágner, a domácí si tak připsali výhru 8:2.

Branky a nahrávky: 10. Bosák (Bláha), 14. Lysák (Skrebela), 19. Lysák (Pelikán), 22. Kalla (Ladman), 25. Skrebela (Lysák), 28. Ducháček (Musil, Pelikán), 45. Pelikán (Ducháček), 60. Vágner (Lysák, Denysenko) – 25. Botka (TS), 49. Werner (Botka)

HC Hvězda Praha: J. Vaculík (J. Vejvalka) — K. Preisler, A. Zamrzla, R. Musil, A. Ježek, J. Tolar, K. Bláha, L. Vágner — A. Ducháček, M. Skrebela, A. Denysenko, L. Houdek, M. Lysák, Z. Ladman, J. Kalla, M. Šlechta, K. Bosák, M. Pelikán
HC Baník Příbram: M. Švarc (V. Bláha) — K. Domin, T. Skalický, D. Malík, F. Dostál, M. Škroud — F. Lukšan, V. Želivský, M. Pavelák, M. Botka, D. Werner, T. Dostál, T. Tvrdík, A. Jalovecký, J. Stöhr, J. Sedlář