Baník válí ve druhé lize a zůstává jako jediný neporažený tým obou konferencí. Vítěznou formu bude hájit Příbram na domácím ledě ve středu 25.10. od 18:30 proti Mosteckým Lvům a vy byste u toho rozhodně neměli chybět! Mostečtí Lvi zatím předvádí atraktivní hokej a aktuálně si drží se sedmnácti body pátou příčku tabulky. Potrápili i silné týmy jako je Chomutov a Tábor, ale na body to Lvům nestačilo. Celkem se našemu soupeři podařilo vyhrát pět zápasů a drží si neporazitelnost na domácím ledě.

V minulé sezoně jsme se s Mostem potkali celkem čtyřikrát a z toho celkem ve třech zápasech jsme bodovali naplno. Pouze v jednom utkání se z výhry radoval Most a tři body tak z Příbrami cestovaly na sever. Loňské výkony stačily Lvům na účast ve skupině vítězů, ale v prvním kole je zastavil rozjetý Chomutov, který ovládl osmifinálovou sérii poměrem 3:1 a postoupil do čtvrfinále. Do středečního utkání nastoupí Most po dvou prohraných zápasech s Letňany a s Chomutovem. V zápase proti Pirátům Chomutov se Lvům nepovedlo vstřelit v první třetině branku a do kabin odcházelo za stavu 2:0. Ve druhé periodě se ale rozsvítila naděje na srovnání skóre brankou Řehoře, ale druhý gól se Mostu vstřelit nepodařilo a ve druhé polovině třetiny navýšil na 3:1 Zajíček. Třetí třetina se lépe vydařila domácím a skóre upravil na 4:1 expříbramský Petr Eret a Lvi se tak museli hodně tlačit dopředu. V 15. minutě se podařilo snížit v přesilovce Písaříkovi na 4:2, ale na dramatický závěr utkání to už nestačilo.

O poznání vyrovnanější utkání pak odehrál Most na ledě Letňan, kde po šedesáti minutách na informační tabuli svítil vyrovnaný stav 3:3 a ani následné prodloužení nepřineslo změnu skóre. O vítězi utkání se tak rozhodovalo až při samostatných nájezdech, které jednoznačně ovládl domácí celek a připsal si tak druhý bod.