Domácí Příbram se po dvou zápasech venku vrací zpět na domácí led a hráči budou chtít ve středu 8.11. od 18:30 slyšet vaši podporu z ochozů. Baník se aktuálně usídlil na třetím místě tabulky se 32 body, stejně má i Tábor, který je ale o příčku výš díky lepšímu skóre. Na první příčku Příbram ztrácí pouhý bod a vedoucí Chomutov bude o body bojovat právě s již zmíněným Táborem. Pokud tedy Příbram potvrdí roli favorita a domácím ledě bude bodovat, čeká jí posun minimálně o jednu příčku výš. Králové v letošní sezoně zatím příliš oslňující výsledky nemají, našemu soupeři náleží v tabulce čtvrté místo od konce a určitě bude chtít ze středečního utkání vytěžit maximum.

Domácí Baník vstoupil do letošní sezony velmi úspěšně a z dosud odehraných dvanácti utkání odcházel celkem jedenáctkrát jako vítěz a z toho jednou putoval jeden bod do pražských Letňan. Jediným přemožitelem Příbrami tak zůstává Tábor, který na domácím ledě suvereně zvítězil.

Jihočeský Písek má za sebou již třináct utkání, ale příliš bodů se zatím posbírat nepodařilo. Naplno se povedlo Písku bodovat pouze v třech zápasech a jednou se podařilo vyhrát na ledě Kobry až v prodloužení. Ze zbývajích devíti utkání odešel Písek s prázdnou a s 11 body se tak postupně propadl na dvanáctou příčku tabulky západní konference.