Ani nováček soutěže HK Kralupy nad Vltavou nestačil na rozjetou Příbram a domů se z hornického města vracel po porážce 4:2 bez bodového zisku. Příbram si tak připsala na své konto již desátou výhru a právem tak vládne tabulce západní konference druhé ligy.

Zápas na domácím ledě přinesl poměrně napínavý hokejový zážitek. Kralupští předvádí celkem kvalitní výkony a proti silným soupeřům dokáží odehrát povedené zápasy. Proti táboru například prohráli až na samostatné nájezdy a z jihu Čech si tak přivezli jeden bod. Utkání s Příbramí začalo velmi vyrovnaně a hosté se často dostávali před Jirouškovo svatyni, ale případné střelecké pokusy dokázal zlikvidovat. Bezgólový stav trval až do 13. minuty kdy skóre zápasu otevřel David Zdeněk. Hubené vedení Příbrami se ale do konce třetiny navýšit nepodařilo a do kabin tak hráči odcházeli za stavu 1:0.

Druhá třetina nabídla opět velmi sympatický a bruslivý hokej. Hosté byli lační po vyrovnávací brance a tu se jim nakonec podařilo ve 27. minutě střelou Bezoušky vsítit. Domácí se však vyrovaným stavem nenechali rozhodit a o tři minuty později poslal Příbram do vedení Matěj Kolda, který vstřelil kotouč za Novotného záda. Oba celky se snažili do konce druhé třetiny přidat branku, ale gólmani na obou stranách předváděli fantastické zákroky a ke změně stavu tak ve zbylém čase druhé periody nedošlo.

Do závěrečné třetiny vstoupili lépe hosté a po minutě a pár vteřinách srovnal na 2:2 Václav Zídek, který tak příblížil hostům naději na bodový zisk. Baník si ale dokáže v dramatických závěrech utkání velmi dobře poradit a po vyhraném buly Matěje Koldy napálil puk do Novotného sítě Josef Hasman, který tak přerušil vyrovnaný stav 2:2. Hosté opět museli dohánět jednobrankové manko, které navíc v předbrankovém prostoru navýšil Ladislav Gengel a poslal Příbram do vedení 4:2. V náročném utkání se už hokejisté Kralup nedokázali gólově prosadit a domácí tým se tak opět radoval z další výhry.