Příbram se po čtyřzápasové venkovní sérii opět představí na domácím ledě. V sobotním klání totiž do hornického města zavítá Slovan Ústí nad Labem a Baník bude chtít vítěznou šňůru udržet co nejdéle. Přijďte si zpříjemnit sobotní odpoledne a podpořte domácí Baník v cestě za vítězstvím!

Slovan Ústí nad Labem

Svěřenci Miroslava Kanise mají za sebou neúspěšný zápas s pražskými Letňany. První třetina zápasu sice gól nepřinesla, ale Letci se dokázali ve druhé periodě prosadit a Slovan musel jednobrankovou ztrátu dohánět. Ofenzivní hra ale nakonec hráčům Ústí vytoužený gól nepřinesla a Letňany přidaly v závěrečné třetině další dvě branky. Slovanu se ale v nadstavbě nedaří již od jejího začátku, kdy jen o fous unikl části poražených. Ústí si totiž od začátku nadstavbové části připsalo pouze sedm bodů a o play-off budou muset bojovat v předkole.

Poslední zápas s Příbramí pak Slovan odehrál v náhradním termínu minulý týden a v závěrečné periodě sahal po bodech. Příbram totiž přišla o tříbrankové vedení a poslední minuty nabídl zápas opravdové drama, ale Baník nakonec zvládl ubránit powerplay a z Ústí odvezl plný počet bodů.

HC Baník Příbram

Domácí celek má za sebou čtyřzápasovou venkovní sérii, ve které si Baník připsal celkem 12 bodů. Na kvalitní výkon z minulého týdne navázali příbramští i na ledě Mostu a po dvou trefách Daniela Krejčího a Tadeáše Pinkase přivezli do Příbrami výhru 2:4. Příbram se navíc v závěrečné fázi nadstavbové části nebezpečně přiblížila k Táboru a od druhého místa ji dělí pouze dva body.

Svěřenci trenéra Radka Bělohlava se se Slovanem v letošní sezoně setkali už třikrát a na domácím ledě si připsali těsnou porážku 3:4. Podaří se tentokrát před domácími fanoušky navázat na výborné výsledky z minulých zápasů a bude to na Ústí stačit? Přijďte si společně s námi užít hokejovou sobotu a podpořte hráče v cestě za dalším vítězstvím. Utkání proti Ústí nad Labem startuje v 17 hodin!