Poděkování trenérům a vedoucím

"Správní rada by chtěla i touto formou poděkovat všem členům realizačních týmů svých mužstev za vstřícný krok při úspoře nákladů v tomto nestandardním období a za snížení jejich odměn za období března a dubna 2020 - za celý klub HC Příbram moc děkujeme!"

Informace o příspěvcích

"Správní rada dále, na základě množících se dotazů, informuje své členy a hráče, že příspěvky za minulou sezónu 2019/2020 jsou vybírány ve standardní výši, neboť k přerušení soutěží došlo až na úplném konci sezóny s minimálním zkrácením hracího období.

Příspěvky na sezónu 2020/2021 jsou zatím nezměněny a opět je předpokladem jejich výběr v plné schválené výši, tato však může být upravena v souvislosti s případnou úpravou suché přípravy a/nebo změnou ve financování klubu ze strany města, MŠMT, ČSLH nebo sponzorů HC Příbram."