1. prosinec
Havlíčkův Brod Příbram
18:00
4. prosinec
Příbram Cheb
12:00

Začátkem května byl trenér Milan Filipi pověřen složením týmu, který reprezentoval střední Čechy v projektu Jarní liga. Základ týmu tvořili jeho svěřenci HC Příbram – ročník 2007, doplněni o hráče Berouna a Letňan. Středočeši nastupovali pod názvem "Beasts".

Po třech úvodních turnajích hrající systémem každý s každým patřila „Beasts“ pátá příčka. Středočeši tak měli velice slušnou pozici do závěrečného play-off finálového šampionátu v Kooperativa aréně v Plzni.

První v cestě k vysněnému titulu stál německý celek Chemnitz Crashers. Středočeši podali velice zodpovědný výkon a po vítězství 5:1 postoupili do semifinále. V něm narazili na vítěze základní části "Vikings" (výběr hráčů Litvínova a Mostu). Velice silný soupeř kousal, ale "Beasts" si po výborném výkonu připsali další výhru 6:2 a postoupili do finálové bitvy. V ní se střetli s výběrem hráčů převážně Chomutova "Musketeers". Po ospalém začátku středočeští rychle prohrávali 0:1, ale pak se začali dít na ledě velké věci! Hráči „Beasts“ zařadili vyšší rychlostní stupeň, nasázeli soupeři 8 gólů v řadě a mohli tak slavit velké vítězství.

Turnaj zpestřily dovedností soutěže a „Beasts“ opět zářili. V rychlostní soutěži štafet získala čtveřice ve složení Vojtěch Švec, Adam Kurka, Václav Studnička a Vojtěch Vogeltanz první místo.

Jiří Weber byl vyhlášen nejlepším brankářem celé ligy, a dokonce finálový turnaj absolvoval bez jediného obdrženého gólu!

Hodnocení trenéra: "Měli jsme výborný začátek a postupně jsme se ještě zlepšovali".

Vítězný tým BEASTS:

Brankáři: Matěj Šefčík, Jiří Weber

Hráči: Vojtěch Škrdlant, Jan Fodor, Tobiáš Kvasnička, Radek Jeník, Jan Veselý, Václav Studnička, David Šašek, Adam Kurka, Štěpán Kubeš, Vojtěch Švec, Vojtěch Vogeltanz, David Dörfel, Marek Brázda, Daniel Gjašík

Trenér: Milan Filipi

Vedoucí týmu: Roman Studnička

Partneři